Dizipal Diziday The Bear 1.bölümü Disney Plus Türkiye kanalında yayınlandı. The Bear dizisi full tek parça alt yazılı veya türkçe dublaj izleme linki

The Bear 1.bölümü Disney Plus Türkiye kanalında yayınlandı. The Bear dizisi full tek parça alt yazılı veya türkçe dublaj izleme linki haberimizin detaylarında...

FX, restoran komedisi “The Bear” için yeni bir teaser yayınladı. The Bear'ın tüm bölümleri Disney Plus platformunda yayınlanmaya başladı.

The Bear 1.Bölüm Full İzle

FX'in yeni komedi dizisi “The Bear” yemek, aile, eziyetin çılgınlığı, Sense of Urgency'nin güzelliği ve sarp kaygan olumsuzluklar hakkında. Genç şef Carmy, hem The Original Beef of Chicagoland'ı hem de kendisini dönüştürmek için savaşırken, sonunda kendilerini seçtiği aile olarak ortaya çıkaran, zorlu bir mutfak ekibiyle birlikte çalışır.

Disney Plus'ta Recep İvedik 7 Ne Zaman Yayınlanacak? Disney Plus'ta Recep İvedik 7 Ne Zaman Yayınlanacak?

Jeremy Allen White ( Shameless ) şef rolünü oynayacak. Dizide ayrıca Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Lionel Boyce, Abby Elliott ve Liza Colón-Zayas, Edwin Gibson ve Matty Matheson ile tekrar eden rollerde yer alıyor.

Christopher Storer pilotu yazdı ve yönetti. Ayrıca Super Frog'dan Hiro Murai ve Nate Matteson, Joanna Calo ve Josh Senior ile baş yapımcılık yapacak. Matty Matheson bir danışman yapımcıdır.