1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. The Last Of Us Part 2 Sistem Gereksinimleri

The Last Of Us Part 2 Sistem Gereksinimleri

The Last Of Us Part 2

Amerikan oyun şirketlerinden Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last Of Us Part 2, tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Ülkemizde de en son Muharrem İnce’nin  YKS’ye girecek öğrencilere başarılar dilerken sınavdan sonra oynamaları için bu oyunu önermesi oyun hakkında daha fazla merak uyandırmış oldu. Oyun salgın hastalığı konu almasıyla da dikkat çekiyor. Oyunda salgın hastalık bulaşan kişiler birkaç saat içinde insanlara saldıran yaratıklara dönüşüyor.

Sonumuz 2. bölüm Kaç GB ?

The Last of us part 2 indirebilmeniz için aygıtınızda çok yüksek bir boş belleğe ihtiyacınız var diyebiliriz. The Last of us part 2 oynayabilmeniz için aygıtınızda yaklaşık 100 GB boş alan gerekmektedir.

The Last of us 2 Minimum Sistem Özellikleri

  • Bellek: En az 8GB
  • İS : Windows 7/8.1/10 – 64-Bit
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB veya eşdeğeri
  • İşlemci: AMD Phenom II X4 965, Intel Core i3-2100 veya eşdeğeri

The Last Of Us Part 2 Nasıl Oynanıyor?

Last of Us Part II, aksiyon-macera hayatta kalma korku oyunudur. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanabilir. Oyuncular, Cordyceps mantarının mutasyona uğramış bir türü tarafından düşman insanlara ve enfekte zombilere karşı savunmak için Silahları, doğaçlama silahları ve gizliliği kullanabilirler. Bölüm II’deki mekanikler, önceki oyun The Last of Us’a da genişledi. Bölüm II’de oyuncu karakteri, daha çevik Ellie olarak oynarken zıplayarak ve tırmanarak daha yüksek görüş noktalarına ulaşarak çevreyi geçebilir. Oyuncular ayrıca düşmanlardan kaçmaya eğilimli olarak sürünebilirler.

Oyun Hakkında Daha Fazla Bilgi için TIKLAYINIZ.

Yorum Yap

Yorum Yap