1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Thodex’in Reklam Yüzleri Kimdi ? Thodex Kampanyalarında Hangi Yüzleri Kullandı?

Thodex’in Reklam Yüzleri Kimdi ? Thodex Kampanyalarında Hangi Yüzleri Kullandı?

İçerisinde bulunduğumuz günler de Yerli kripto para borsası olan Thodex’in battığına dair söylentiler artmaya devam ediyor. Peki Thodex’in kampanyalarında gördüğümüz ünlü isimler kimlerdi ?

HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KULLANILDI ?

Yerli kripto para borsası Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer, 2 milyar dolarla sırra kadem basarak Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılığına imza attı. Özer, 400 bin kullanıcısı olan borsaya ilgiyi artırmak için çeşitli kampanyalar düzenledi. Bu kampanyalarda da ünlü isimleri kullandı. Pınar Deniz, Mine Tugay, Bahar Şahin, Simge, Zeynep Sever Demirel, Özge Ulusoy, Deren Talu ve Ebru Şallı gibi 8 ünlü isim geride binlerce mağdur bırakan Thodex için kameraların karşısına geçti.

8 ÜNLÜ İSİMLE FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPTI

Şirket düzenlediği kampanyaların dikkat çekmesi için ünlü isimleri kullandı. Şirket birçok ünlü isimle fotoğraf çekimi yaptı. Pınar Deniz, Mine Tugay, Bahar Şahin, Simge, Zeynep Sever Demirel, Özge Ulusoy, Deren Talu ve Ebru Şallı gibi 8 ünlü isim Thodex için objektif karşısına geçmişti. Thodex’in reklam yüzü olan ünlüler, bu kareleri sosyal medya hesaplarından da paylaşmıştı. Thodex için kamera karşısına geçen ünlülerin fotoğrafları;

thodex reklam yüzleri

thodex reklam yüzleri thodex reklam yüzleri thodex reklam yüzleri thodex reklam yüzleri

Kaynak: https://www.sondakika.com/haber/haber-aralarinda-kimler-var-kimler-thodex-in-kurucusu-14083193/

Yorum Yap

Yorum Yap