Tiktok Fenomeni Ceylin Akçalı Kimdir, Ceylin Akçalı’nın Tiktok Videosu!

Tiktok Fenomeni Ceylin Akçalı Kimdir, Ceylin Akçalı’nın Tiktok Videosu!

İzmir’de yaşanan üzücü depremin ardından enkaz altında kalanların yaşadıklarını farklı bir şekilde kurgulayarak TikTok hesabına yükleyen Ceylin Akçalı’nın videosu ülke gündemine oturdu. Peki Ayda Gezgin’in yaşadıklarını farklı kurgu ile videoya çeken Tiktok Fenomeni Ceylin Akçalı kimdir, Fenomen Ceylin Akçalı nereli ve kaç yaşında.

İzmir’de yaşanan ve merkez üssü Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğündeki depremde birçok bina hasar gördü, yıkıldı. TikTok kullanıcısı Ceylin Akçalı ise yıkılan binalarda enkaz altında kalanların yaşadıklarını kurguladığı bir video paylaştı. 91 saat sonra çıkarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin’in de yaşadıklarıyla ilgili video çeken Akçalı’nın paylaştığı görüntü, kısa sürede tepki çekti.

Tiktok Fenomeni Ceylin Akçalı Kimdir

Ceylin Akçalı’nın Tiktok videosu

İzmir depremiyle ilgili TikToK’ta paylaşılan bir video bugün sosyal medyada gündem oldu. Ceylin Akçalı isimli bir kullanıcı Ayda bebeğin enkazın altından çıkarılma anını betimleyen Ceylin Akçalı, fonda çalınan müzikle de ne denli ciddiyetsiz olduğunu gözler önüne serdi. Sosyal medyada büyük tepki toplayan Akçalı, gelen tepkilere Twitter’dan cevap verdi. Ceylin Akçalı ‘Beni linçleyen kişiler hakkında siber zorbalık şikayetinde bulunacağım. Yanınıza kalmayacak yani.’ ifadelerini kullandı.

Ceylin Akçalı kimdir?

TikTok ve YouTube fenomeni Ceylin Akçalı, 1995 yılında Lüleburgaz’da dünyaya gelmiştir. 25 yaşındaki sosyal medya fenomeni, Instagram hesabını da aktif bir şekilde kullanıyor. CeyliA ismi ile YouTube’da da videolar çeken Ceyin Akçalı’nın binlerce takipçisi bulunuyor. Lise öğreniminden sonra ODTÜ Kimyayı kazanmış ancak iki yıl sonunda bu bölümden sıkılarak bırakmış ve tekrar LYS sınavlarına girerek Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık bölümünü kazanmış ve halen İç Mimarlık eğitimine devam etmektedir. 2014 Perfect Models Of Turkey yarışmasına katılarak finalist olmayı başararak Türkiye’de ilk 13 model arasına girmiştir.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER