1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Tiktok Fenomeni İlknur Biryan Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli ?

Tiktok Fenomeni İlknur Biryan Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli ?

ATV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programlarından Esra Erol’da programında yine izleyenleri şaşkına çeviren bir olay ortaya çıktı. Samsun’da yaşamını sürdüren ve 7 çocuk annesi olan İlknur Biryan’ın olayı seyirciler tarafından büyük bir hayretle takip ediliyor.

İddialara göre bundan 3 hafta önce 24 yıllık eşini bırakarak evden kaçan TikTok fenomeni İlknur Biryan‘ın eşi Ali Biryan, evden kaçan karısını bulmak için Esra Erol’da stüdyosuna çıktı. İşte Esra Erol’da incelenen İlknur Biryan olayının tüm detayları sizin için yazımızda ;

Ali Biryan, eşi İlknur Biryan’ın fenomen olduktan sonra ilişkilerinin giderek bozulduğunu belirterek “Kime kaçacağını kızıma söylemiş, babanız beni aramasın ben Eşref’e gidiyorum” dedi.

TikTok fenomeni eşini bulmak için Esra Erol’un programına çıkan Ali Biryan, “Karım, Eşref’e kaçtı. Onu çok seviyorum evine dönsün” diyerek çağrıda bulundu.

İlknur Biryan Canlı Yayına Bağlandı

TikTok’ta çektiği videolarla büüyk bir kitle edinen ve takipçiye sahip olan fenomen çocuklarını bırakarak evden kaçmıştı. Kendisi gibi tiktok kullanıcısı olan Eşref Temur’a kaçtığı öne sürülen İlknur Biryan, hakkındaki iddialar sonrasında Esra Erol’da programının canlı yayınına bağlanarak açıklama yaptı.

Şok açıklamalarda bulunan İlknur Hanım, çocuklarının beraber olduğu sevgilisine ‘Cici baba’ dediğini ifade etti. Evden kaçmasına sebep olan kişinin ise eşi Ali Bey olduğunu söyledi. Evden kaçması konusunda eşini suçlarken, kendi rızası ile Eşref Temur’a kaçtığını ve ekrana getirilen fotoğrafların kaldırılmasını istediğini söyleyedi. Yapılan açıklamadan sunucu Esra Erol’da dahil olmak üzere stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileride şaşkına çevirdi.

tiktok fenonemi ilknur biryan

İLKNUR BİRYAN TİKTOK HESABI KULLANICI ADI NEDİR ?

Esra Erol’da programında eşiyle olan olayları ile gündeme gelen İlknur Biryan’ın fenoman olduğu tiktok platformundaki kullanıcı adı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Tiktok’ta 13100 takipçisi olan İlknur Biryan’ın her geçen gün takipçi sayısı artmakta bu durumun ekranlardaki haberlerinde etkisiyle olduğunu söylemek mümkün.

İlknur Biryan’ın tiktok kullanıcı adı ise ; sensiz.sevdam dır.

Yorum Yap

Yorum Yap