1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. TikTok Keşfete Düşme Hilesi 2021,Tiktok’ta Keşfete Düşmek İçin Ne Yapılmalı ?

TikTok Keşfete Düşme Hilesi 2021,Tiktok’ta Keşfete Düşmek İçin Ne Yapılmalı ?

Son zamanlarda Dünya’yı kasıp kavuran sosyal medya platformu Tiktok ülkemizde de milyonlarda kişinin kullandığı bir mecra haline gelmiştir. Bu yazımızda merak edenler için kolay bir şekilde Tiktok keşfete düşme hilesini sizler için hazırladık…

Popülerliğin ön planda olduğu bu dönemde sosyal medya sektörünü insanlar hem kazanç anlamında hemde eğlenceli anlar geçirmek adına çok sık kullanıyorlar. Bu anlamda değişik içerikler üreterek popüler olmayı, beğenilmeyi ve etkileşim kurmayı istiyorlar. Ancak bu tarz platformlarda milyonlarca içerik içinden öne çıkmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Tiktok kullanıcıları daha fazla etkileşim kurmak ve tanınmakla beraber bunların yaptıkları canlı yayınlarla ekonomik olarak geri dönüşünü alacaklarını biliyorlar çektikleri içeriklerin keşfette yer alabilmesi için yollar arıyorlar. Bir içeriğin keşfette yer alması onları tanımayan takip etmeyen takipçilerinde onları görmelerini ilgilerini çekmeyi ve etkileşim kurabilmelerini sağlar. Bu yazımızda bu konuda size yol gösterecek bazı tüyolar vereceğiz. Verdiğimiz tüyolar TikTok’ta Fenomen Olmak ve TikTok’tan Para Kazanmak isteyen herkesin dikkat etmesi gereken şeyler. O halde hemen yazımıza geçelim ;

TikTok Keşfet Saatleri Nelerdir?

Keşfete düşme Saatleri 2021 yılında şu şekilde öğrenip ona göre paylaşım yaparsanız profiliniz hızla etkinleşir ve kullanıcılar bu saatlerde aktif olduğu için daha çok izlenmeye ulaşırsınız. Bu saatleri kullanmak içeriğinizin keşfette yayınlanmasının en etkin ve kolay yönüdür. Tiktok keşfet saatlerini öğrenmeniz için aşağıda belirttiğimiz adımları uygulayın.

*TikTok hesabınızdan “İstatistikler” bölümüne girin.
*İstatistiklerinizden “Görüntülenme İstatistikleri”’ne girin.
*Grafik aralığını 1 gün olarak seçerek grafiğin en yüksek olduğu saat aralığını yakalayın.

Belirlemiş olduğunuz bu saat aralığında yaptığınız paylaşımların etkileşimlerinin daha yüksek olduğunu göreceksiniz.

tiktok

İlgili İçerik; TikTok Pro Hesabı Nedir? TikTok Pro Hesaba Nasıl Geçilir ?

Keşfete kolay ve hızlı şekilde düşebilmek için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz ! Bu tüyolar sizin fenomen olmanızı ve Tiktok’tan para kazanmanızı sağlayacak.

Etkileşimi artırmanız için içeriklerinizden önce profilinizin trendlere uygun ve ilgi çekici olmasına dikkat edin. Bunun için profil resminizi ve kullanıcı adınızı dikkat çekici seçmeniz ile başlayabilirsiniz. Profilinize ilk girildiğinde bu detaylar oldukça dikkat çekici olacaktır.

Çektiğiniz içeriklerin ve içerikte yer alacak her öğenin ( müzik, dans vb ) trendlere uygun ve popüler olmasına özen gösterin özellikle videolarınızın kaliteli şekilde çekilmesine çok önem vermelisiniz.  Tiktok videolarınızın kalitesinide değerlendirerek keşfete sunar.

Gündemde kalmak önemlidir. Gündemde kalabilmeniz için düzenli içerik üretmek ve vaktinizin çoğunu bu işe harcayarak gerek canlı yayınlarla gerekse paylaşımlarla etkileşime devam etmelisiniz.

İçeriklerinizin daha önce denenmemiş, sürdürülebilir ve kullanıcılar tarafından ilk kez görünen videolar olmasına dikkat edin.

Yayınlayacağınız videoların altına etiket eklemelisiniz bu etiketleri kullanırken Tiktok’da en güncel olanları seçmeye özen gösterin.

Popüler hesaplarla etkileşim kurmaya çalışmalısınız popüler hesaplardaki videolar ile duet yaparak video çekin ve yayınlayın. Bu durum ordaki takipçilerin sizi görmesini sağlar.

Videolarınızı vermek istediğiniz mesajları hikayeleştirerek vermelisiniz böylece kullanıcıların daha merakla ve keyifle izlemesine neden olursunuz.

Yeni bir kitle oluşturduktan sonra büyümek için akım başlatabilirsiniz tiktokta akımlar çok hızla uygulanır ve yayılır vu nedenle insanların eğlenerek yapabilecekleri akımları ilk siz başlatabilirsiniz bu sayede adınızı daha hızlı duyurabilirsiniz.

TikTok Keşfet Engeli 2021’e neden olan içerikler ise şunlardır:

*Kumar ve şiddet gibi kötü yönlendirimleri olan içerik paylaşımları
*Fazla şikayet edilen hesaplardaki paylaşımlar
*Küçük çocukların uygunsuz şekilde içerikte kullanılması
*Video içeriğe uygun olmayan metinler
*Profildeki paylaşımları sıklıkla silmek
*Video içerik ile alakası olmayan etiket kullanımları
*Siyasi ayrıştırıcı ve bölücü paylaşımlar yapmak

Yorum Yap

Yorum Yap