1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. TikTok Para Kazanma, TikTok ile Nasıl Para Kazanılır ?

TikTok Para Kazanma, TikTok ile Nasıl Para Kazanılır ?

TikTok uygulaması da diğer sosyal medya uygulamaları gibi üzerinde para kazanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Fakat TikTok’ta para kazanmak öyle her yiğidin harcı değildir. Örnek verecek olursak bir web site kurarak reklam gelirleri ile para kazanmak ya da instagram hesabı açıp reklam gelirleri ile para kazanmak gibi bir durum söz konusu kesinlikle değil. TikTok üzerinden para kazanmak için bilgiden çok biraz cesarete ihtiyacınız var. TikTok üzerinden nasıl para kazanılır sorunun kısaca cevabını verecek olursak şunu söyleyelim. Birazcık özgüveniniz varsa ve biraz da çılgınsanız TikTok üzerinden güzel gelirler elde edebilirsiniz. Şimdi gelelim TikTok üzerinden nasıl para kazanılır meraklılarının merakanı gidermeye… İşte TikTok üzerinden kolay şekilde para kazanma taktikleri sizlerle…

tiktok ile para kazanma

Buna da Bakınız; TikTok Counter Nedir, Ne İşe Yarar ?


TikTok ile Nasıl Para Kazanılır ?

Tiktok üzerinden para kazanmak için ilk olarak hesabınızın en az 1000 tane takipçi sahibi olması gerekiyor. Bunun nedeni Tiktok uygulamasının size güven kazanmak istemesidir. 1000 takipçi sahibi olduktan sonra kolay bir şekilde artık para kazanma işlemine geçebilirsiniz.

Tiktok hesabınızın 1.000 adet takipçiye ulaştıktan hemen sonra video yüklediğimiz alandan, + işari kısmına tıklıyoruz. Bu kısımdan ”Canlı Yayın Aç” bölümüne geçerek yayını başlatıp para kazanma ile ilgili aramızda ki bütün engelleri kaldırmış oluyoruz. Bundan sonrası artık sizin yeteneklerinize kalmış olan şeylerdir. Siz canlı yayınlarda ne kadar yetenekliyseniz o kadar kişi sizin yayınlarınıza katılır ve size hediyeler gönderebilir. İşte TikTok para kazanma olayı tamda bu nokta da başlıyor. Tiktok üzerinden kullanıcıların birbirine gönderdiği hediyeler ile para kazanma işlemi gerçekleşiyor. Sizi izleyenler eğer size canlı yayında hediye gönderirse siz bu hediyeleri gerçek paraya çevirerek kullanabilirsiniz. Peki canlı yayın kısmında daha çok izleyiciye ulaşmak için neler yapabilirsiniz biraz da onlara bakalım.

İlgili İçerik; Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar, Tiktok Hediyeleri Kaç Lira? (GÜNCEL)

Tiktok Para Kazanmak İçin Hangi Tür Canlı Yayın Açmak Lazım?

Yazının ilk başlarında dediğimiz gibi aslında bu durum biraz da sizin becerinize kalmış bir olaydır. Siz gerçek hayatta son derece pozitif muhabbeti dinlenen bir insansınız Tiktok uygulamasın da da bunu rahat bir şekilde yapabileceksinizdir. Ama siz canlı yayını açıp öyle boş boş ekrana bakarsanız kimse sizin yayınınızı izlemez ve bu durumda sizde para kazanamazsınız. Size yardımcı olacağını düşündüğümüz bazı canlı yayın firiklerini aşağıya liste halinde bıraktık. Bunları deneyerek sizlerde TikTok üzerinden para kazanabilirsiniz.

1- Ettim Et Yayını Açmak (Takibe Takip)
2- Şarkı Söylemek
3- Oyun İçerikleri
4- Bilgi Verici Muhabbetler oluşturmak
5- Yemek Yapmak
6- Kıyafet Deneme (Kadınlar İçin Daha Uygun Olacaktır:)
7- Fal Bakma yayını
8- Günlü Burç Yorumu Yapmak
9- Orkestra kurup şarkı söylemek

Yorum Yap

Yorum Yap