1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. TikTok Pro Hesabı Nedir? TikTok Pro Hesaba Nasıl Geçilir ?

TikTok Pro Hesabı Nedir? TikTok Pro Hesaba Nasıl Geçilir ?

Tiktok

Sosyal medyanın en sevilen uygulaması olan Tiktok Pro nedir ve Tiktok Pro hesaba nasıl geçilir gibi sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladık.

En popüler video içerik platformları arasında yer alan Tiktok’ta kullanıcılar hesap etkileşimlerini normal hesaplarından göremiyorlar. Tiktok hesaplarıyla alakalı analizlere ulaşmak isteyen kullanıcıların Pro hesaba geçiş yapmaları gerekiyor. Tiktok Pro hesabı nedir? Pro hesap kullanmanın avantajları neler? Normal hesaptan Pro’ya nasıl geçebilirsiniz? İpuçları, haberimizde…

Tiktok Pro Hesap  Nedir?

Sosyal medya platformlarının birçoğunda kullanıcılar takipçileriyle ve hesaplarıyla ilgili olan istatistikleri görebiliyorlar. Tiktok platformunda da bu özellik mevcut. Fakat özelliği kullanabilmeniz için hesabınızı yükseltmeniz (Pro Hesap) gerekiyor.

Tiktok uygulamasında bu hesaplara Pro hesap ismi veriliyor. Kullanıcılar Pro hesap kullanarak takipçi sayılarını, takipçilerin cinsiyet dağılımını, hangi ülkelerde yaşadıklarını bile kolay bir şekilde görebiliyor. Bunun dışında izlenme sayılarını ve trend olan videolarına ait verileri de grafik üzerinden en rahat şekilde inceleyebiliyorlar.

TİKTOK Pro hesaba nasıl geçilir?

tiktok pro hesap 2021

TikTok üzerinden normal hesaptan pro hesaba geçerken herhangi bir ücret ödemeleri gerekmiyor. Platform bu özelliği bütün kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunuyor. Şunu hatırlatmakta fayda var; Pro hesap kullanıcılarının hesapları herkese açık oluyor. Hesabını yükselterek TikTok Pro hesap kullanmak isteyenlerin yapması gerekenler şu şekilde;

#1; Tiktok hesabınıza giriş yapın.
#2; Sağ üst köşedeki simgeye tıklayın
#3; “Ayarlar” menüsüne gidin.
#4; “Hesabımı Yönet”e tıklayın.
#5; Sayfanın en alt kısmında yer alan “Pro Hesabına Geç” seçeneğine tıklayın.

Bu işlemlerin ardından TikTok hesabınız Pro hesap olacak. Bir diğer adımda ise kategori seçmeniz gerekecektir. Kamusal şahsiyet, eğitim, kişisel hesap, güzellik, tıp gibi farklı kategoriler bulunuyor. Bu kısımdan kendinize en uygun olan kategoriyi seçerek, analizlere daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer pro üyelikten çıkmak isterseniz “ayarlar” menüsünde yer alan kişisel hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap