Teknoloji

TikTok’ta Nasıl Para Kazanılır ? TikTok Para Kazanma Sistemi

Sosyal medyanın hızla büyüdüğü dijital dünya da artık bütün sosyal medya kullanıcıları kullandıkları sosyal ağ üzerinden para kazanma yolları arıyor. Bu yazımız da sizler için Tiktok üzerinden para kazanmanın yollarından bahsedeceğiz. Sanal dünya gerçekten çok derin bir kuyu ve bu kuyunun içerisinde çok büyük paralar dönüyor. Sizde oturduğunuz yerden bu sosyal hesapları kullanarak büyük miktarlarda paralar kazanabilirsiniz. Bu yazımız da sizler için Tiktok üzerinden nasıl para kazanabileceğinize dair önemli bilgiler sunacağız. Bunun dışında google, youtube ve pintrest gibi sitelerden de büyük gelirler elde edebilirsiniz.

TikTok parası, Android ve iOS tabanlı akıllı cihazlardaki popüler TikTok uygulamalarında kullanılan sanal bir para birimidir . Bu dijital paralar yalnızca resmi TikTok uygulamaları içinden satın alınabilir ve yalnızca TikTok  içinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

İlgili İçerik; Telefonunuz İçin TikTok Benzeri Uygulamalar


TikTok’ta Nasıl Para Kazanılır ?

TikTok jetonlarının temel amacı, bir TikTok canlı yayın yayını sırasında diğer kullanıcıları finansal olarak desteklemek için kullanılmalarıdır. Bir yayın başladığında, izleyiciler jetonlu dijital ifadeler satın alabilir . Bu ifadeler TikTok yayıncısı tarafından görülebilir. Yayıncı daha sonra madeni paraların değerinin % 50’sini alır ve bunlar  elmasa dönüştürülür. Yayıncı, toplam değeri en az 100$ olan yeterli elmasa sahip olduktan sonra, bunları bir PayPal hesabına yatırılan gerçek paraya dönüştürebilirler .

Buna da Bakınız; TikTok Videolarında Göz Rengini Değiştirme

Önemli Not; Elmaslar, yalnızca TikTok’taki yayıncılar tarafından kullanılan sanal bir para birimidir. Elmaslar başka hiçbir şey için kullanılamaz ve diğer kullanıcılara gönderilemez.

TikTok canlı yayın izleyicileri tarafından satın alınabilecek ifadelere örnek olarak panda (5 jeton), İtalyan eli (5), aşk patlaması (25), güneş kremi (50), gökkuşağı kusması (100), konser (500) verilebilir. Ben çok zenginim (1.000) ve drama kraliçesiyim (5.000).


TikTok Jeton Alma Hilesi Var mı ?

TikTok jetonları yalnızca doğrudan uygulama içinden satın alınabilir. Fiyat genellikle 1 dolara 100 jeton civarında farklılık gösteriyor.

Ne yazık ki, TikTok uygulamasında veya herhangi bir web sitesinde veya üçüncü taraf uygulamasında ücretsiz TikTok jetonu almanın yasal bir yolu yoktur. TikTok coinleri hiçbir yerde kazanılamaz ve TikTok iOS veya Android uygulaması içinden gerçek para ile satın alınmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu