Çukur Dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hayran kitlesi oluşturan oyuncu aldığı kararla hayranlarını şok etmişti. Cinsiyet değiştirdiğini duyuran Meli Bendeli şimdi de bir başka kararıyla gündeme oturdu. 

Kendisinde yaptırdığı son değişikliği İnstagram hesabından sevenleriyle paylaşan oyuncunun fotoğrafına yorum yağdı. Cinsiyet değiştirmeden önce Ahmet Melih Yılmaz ismini taşıyan oyuncu son olarak Cam Tavanlar dizisinde boy göstermiş ve ani bir kararla cinsiyet değiştirip Meli Bendeli ismini almıştı.

Göğüs estetiği yaptırdıktan sonra fotoğraflarını hesabından paylaşan oyuncuya hayranları yorum yağdırdı. Takipçiler yorumlarda "Güzel olmuş", "Her geçen gün güzelliğine güzellik katman" gibi beğeni sözleri yazıldı.

meli bendeli göğüs estetiği

Ahmet Melih Yılmaz (Meli Bendeli) Kimdir?

1989 Ankara doğumlu olan tiyatro oyuncusu Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro çalışmaları yanı sıra 2010 yılından itibaren film ve dizilerde rol almaya başladı. İlk olarak 2015'te Hatırla Gönül dizisinde yer aldı, 2018'de Çukur dizisinde Timsah Celil karakterini canlandırmaya başladı ve en büyük çıkışını burada gerçekleştirdi. En son Show TV ekranlarında yayınlan ve 2021 yılında final yapan Cam Tavanlar dizisinde Şinasi rolündeydi. 2022 Ocak ayında trans olduğunu duyurdu.