Tinder'da banınız kaldırılabilir mi? Tinder Yasağı Nasıl Kaldırılır, Tinder Banını Nasıl Kaldırabilirim? Tinder kullanıcılarının sıklıkla araştırdığı konulardan birisidir.

Tinder Yasağı Nasıl Kaldırılır?

Tinder'da yasaklandıysanız, kaydırmaya nasıl geri dönebileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Tüm umudunuzu yitirmiş gibi hissediyor olsanız da, uygulamaya geri dönmenin birkaç yolu vardır. Bu yazıda, Tinder yasağına itiraz sürecinde size yol göstereceğiz. İtirazınız başarısız olursa, geçici çözümleri de ayrıntılı olarak açıklayacağız. Umutsuzluğa kapılma! Kısa sürede gerçek aşkı aramaya geri döneceksiniz.

tinder

Tinder'da banınız kaldırılabilir mi?

Tinder'ın resmi politikası, yasaklamaların nihai olduğu yönündedir, ancak bu mümkündür.
Ne yazık ki, Tinder yasaklar söz konusu olduğunda oldukça katı olma eğilimindedir. Yasaklarla ilgili resmi kararları, bunların geri alınamayacağıdır, ancak itiraz ederseniz yasağı kaldırma ihtimalleri çok düşüktür. Uygulamaya veya web sitesine giriş yaptığınızda kullanım şartlarını ihlal ettiğinize dair bir mesaj alırsanız yasaklı olduğunuzu bileceksiniz . 
Tinder Gold veya Tinder Plus'a sahipseniz ve Apple Kimliğinizi veya Google Play Store hesabınızı kullanarak abone olduysanız ücret ödememek için buraya giderek aboneliğinizi iptal edin.
Tinder Gold veya Tinder Plus'a doğrudan kredi kartı seçeneğini kullanarak veya Tinder'ın web sitesinden kaydolduysanız, aboneliğiniz otomatik olarak iptal edilecektir.

Tinder yasağına itiraz edebilir misiniz?

Evet ve yasağı kaldırmanın tek resmi yolu bu.
Tinder, yasaklar için herhangi bir itiraz süreci olmadığını iddia etse de aslında burada bunun için bir istek sayfası var . "Hesap oturum açma sorunu"nu ve ardından "Giriş yapamıyorum, hesabım yasaklandı"yı seçin. Bilgilerinizi girin ve yasağın neden bir hata olduğunu düşündüğünüze dair bir açıklama yazın. Hesabınızın yasağını kaldırabilirler. 
Başka bir kullanıcıyla bir yanlış anlaşılma olduysa, bunu açıklamaya çalışın. “Maçlarımdan birinin üzüldüğünü biliyorum ama yazdıklarımı yanlış yorumladılar. Bir göz atıp banımı kaldırabilir misin?”
Neden yasaklandığınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa, onlardan hesabınızı incelemelerini isteyin. “Herhangi bir kuralı ihlal ettiğimi düşünmüyorum? Bu bir hata mıydı? Sorunun ne olduğunu görmek için etkinliğimi gözden geçirebilir misiniz?"
Açıklamanızı, bir daha asla ortalığı karıştırmayacağınıza dair nazik ve basit bir sözle bitirin. Kontrol etmesi için arkadaşça bir yorumcu bulursanız, yasağınızı kaldırabilirler.

Uygulamayı kaldırın ve eşleştirilmiş tüm sosyal medya hesaplarının bağlantısını kesin.
Tinder, IP adresinizi, telefon numaranızı, Wi-Fi'nizi ve SIM kartınızı takip eder. Yasaklanırsanız ve bunlardan herhangi birini yeni hesabınızda tekrar kullanırsanız, sizi yeniden yasaklayabilirler. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak başlayın. Facebook veya Insta hesabınız Tinder'a bağlıysa, giriş yapıp güvenlik ayarlarına giderek ilgili sosyal medya sitelerindeki izinlerini kaldırın . 
En iyi sonuçlar için, mümkünse uygulamayı indirmeden önce yeni bir telefon ve SIM kart kullanın. Bu, yasaklanmış bir üye olarak işaretlenmeme ihtimalinizi önemli ölçüde artırıyor gibi görünüyor.
Yeni bir cihaz kullanamıyorsanız , telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamak yardımcı olabilir.
Bilgisayar kullanıyorsanız , IP adresinizi gizlemek için gizli modu kullanın veya bir VPN kullanın.

Yeni bir telefon numarası ve e-posta kullanarak yeni bir hesap için kaydolun.
Bunu yapmanın en kolay yolu , ücretsiz olan bir Google Voice numarasına kaydolmaktır . Ancak, isterseniz bir arkadaşınızın veya aile üyenizin telefon numarasını kullanabilirsiniz. Birden fazla cep telefonunuz varsa, ikinci telefon numaranızı kullanabilirsiniz. Farklı bir e-posta adresi kullanarak yeni bir Tinder hesabına kaydolun.

Tinder'ın topluluk kurallarının hiçbirini ihlal etmeyin.
Tinder, kullanıcıları yalnızca yönergelerini ihlal ettikleri için yasaklar. Kuralları çiğnemekten kaçındığınız sürece bir daha bu sorunla karşılaşmazsınız.

Apple iPhone 15 ultra: Fiyatı Sızdırıldı! 2023 Fiyatını Duyanlar Kulaklarına İnanamıyor Apple iPhone 15 ultra: Fiyatı Sızdırıldı! 2023 Fiyatını Duyanlar Kulaklarına İnanamıyor

Aşağıdakileri yapmanıza izin verilmez:
Çıplak fotoğraflar paylaşın veya müstehcen içerik paylaşın.
Herhangi birini taciz etmek, zorbalık yapmak, aşağılamak veya korkutmak.
Nefret söyleminde bulunma (buna ırkçı, transfobik, bağnaz, yetenekli vb. her şey dahildir).
Bir hizmeti veya harici web sitelerine spam bağlantılarını tanıtın.
Ticari markalı içeriği veya sizin oluşturmadığınız içeriği paylaşın.
Otomatik kaydırıcı gibi bir üçüncü taraf uygulaması kullanın.