Tottenham Everton maçını canlı izle kaçak Bugün Tottenham Everton maçı ekranlara geliyor. Tottenham Everton tahmini 15 Ekim 2022

Premier Lig maç akışı, en son takım haberleri, kadrolar ve daha fazlası haberimizde...  Bugün Tottenham Everton maçı ekranlara geliyor. Tottenham Everton tahmini 15 Ekim 2022

Tottenham Everton Canlı izle

Tottenham, Premier Lig'de Everton'a ev sahipliği yapıyor ve bir galibiyet, potansiyel olarak sadece birkaç saatliğine de olsa, Manchester City ile puanlarını aynı seviyeye getirebilir. Spurs geç kaldığı için eleştirilirken, Premier Lig'in ilk üçünde rahatça oturuyorlar ve son zamanlarda kulüp için zor bir haftanın ardından tekrar piste çıktılar.

Çarşamba günkü Eintracht Frankfurt galibiyeti sırasında, Antonio Conte'nin tarafında işler tıkırında gibi görünüyordu. Yine de, hayati öneme sahip üç puanı neredeyse atma biçimleri endişe verici olacak ve genel performans açısından ne kadar inandırıcı olmadıklarının altını çiziyor.

Bu arada Everton, kağıt üzerinde tam olarak en ürkütücü ihtimal değil ama defansif olarak gelişti. Frank Lampard'ın takımının yıkılması kolay olmayacak, bu da top üzerinde tamamen rahat olmayan bir Spurs takımını etkisiz hale getirmek için en iyi kullanılan taktik gibi görünüyor. 

Başakşehir Galatasaray Maçını Canlı İzle Taraftarium24 Başakşehir Galatasaray Maçını Canlı İzle Taraftarium24

Lampard, Everton çatışması öncesinde Spurs yıldızı Richarlison'a geri döndü
Frank Lampard, Richarlison'ın, Tottenham yıldızı Cumartesi günü eski kulübüyle yüzleşmeye hazırlanırken Everton'ın hırsı olmadığı yönündeki iddialarını reddetti.

Richarlison, geçen yaz 60 milyon sterlinlik bir anlaşmayla Spurs'e katıldı ve yakın tarihli bir röportajda Everton'dan ayrılmasının bir nedeninin Goodison Park'ta algılanan bir hırs eksikliği olduğunu ortaya koydu.

Brezilyalı, "Everton'da mutluydum ve orada öğrendiğim her şey için minnettarım" dedi. "Birçok tarihi olan büyük bir kulüp. Ancak, belki de bugünlerde hırs eksikliği yaşıyorlar. 

Ancak Lampard, bu hafta sonu yeniden bir araya gelmelerinden önce Richarlison'a geri döndü.

Tahmin: 1-1 beraberlik
Everton'ın bu sezonki etkileyici savunma performansı ve Spurs'ün takımları parçalama mücadelesi göz önüne alındığında, beraberlik olası bir sonuç gibi görünüyor.