Amazon Prime Video'nun Ekim ayında Türkiye'de hangi programların yayınlayacağı belli oldu. İşte Türkiye Amazon Prime Video Ekim 2022 Takvimi...

Ekim ayında izleyiciler "Bergen", "The Peripheral" ve "Catherine Called Birdy" gibi yapımları izleyecek. Amazon Prime Video'da Ekim ayı programı Türkiye'de izlenebilecek. Türkiye'nin en tanınan kadın seslerinden Belgin Sarılmışer'in hayatını konu alan yerel yapım Bergen filmi, Ekim ayında Prime üyelerin izleyeceği çok beğenilen yapımlardan biri.

1899 Dizisi 2.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj ve Altyazılı Netflix 1899 Dizisi 2.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj ve Altyazılı Netflix

Türkçe altyazılı gösterilecek yabancı filmlerden biri de kızını para ve toprak karşılığında zengin bir adamla evlendirmek isteyen cimri bir babayı konu alan Catherine Called Birdy'dir. Bir sanal dünya oyununun aslında gerçek bir dünya olduğunu keşfettiğinde başına gelen tehlikeli olayları anlatan Peripheral da dikkat çekiyor.

Bergen

Hayallerinden, sesinden ve hayattan asla vazgeçmediği inancından ilham alan yetenekli bir müzisyenin hayatını konu alan filmde, Bergen olarak da bilinen Belgin'in hikayesi anlatılıyor. Bergen'in aşkı tattıktan sonra Ankara'dan Adana'ya ve oradan sonsuzluğa yolculuğu filmde işleniyor. Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper'in yaptığı, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı ve güçlü bir oyuncu kadrosunun yer aldığı film, yaklaşık 5,5 milyon kişi tarafından sinemalarda izlendi.

amazon-prime-video-turkiyenin-ekim-2022-takvimi-aciklandi-1665057025

Catherine Called Birdy

Lord Rollo ve Leydi Aislinn'in en küçük çocuğu Catherine, cesur, akıllı ve gözüpektir. Babası tarafından toprak ve para için satılmaya çalışılan aile, en kötü talipiyle karşı karşıya kalınca aşk sınavına girer.

The Peripheral

Flynne Fisher yerel bir 3D baskı işinde çalışıyor, Güney Amerika'nın kırsal bir bölgesinde yaşıyor ve ihtiyacı olan ek parayı kazanmak için zenginler için VR oyunları oynuyor. Bir gece, bir kulaklığı takar ve fütürist bir Londra'ya, ilgi çekici ve sofistike bir yere taşınır ve kendi zor hayatıyla çekici bir şekilde tezat oluşturur.

The Devil's Hour

Yapım, her gece saat 3.33'te Şeytan Saati'nin korkunç görüntülerine uyanan Jessica Raine tarafından canlandırılan Lucy'nin hikayesini anlatıyor.

Run Sweetheart Run

Cherie, patronu onun en önemli müşterilerinden biriyle görüşmek istediğinde, önce endişelenir; ama sonunda Ethan ile tanıştığında rahatlar ve heyecanlanır. Ancak gecenin sonunda ikisi yalnız kalınca Ethan gerçek, vahşi tarafını gösterir.