Porto - Atletico Madrid maçı hangi kanalda? Porto - Atletico Madrid maçını canlı izle justin tv selçuk sports taraftarium24 Porto - Atletico Madrid maçını canlı izle.

Atletico Madrid, 2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 6. Maç günü için Porto'yu ziyaret edecek. Bu oyunu TV'de nasıl izleyeceğinizi veya ülkenizde ücretsiz olarak canlı olarak nasıl yayınlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Porto - Atletico Madrid Maçını Canlı İzle

2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının son Maç Günü'nün en ilginç maçlarından biri . Son 16 turu için kalifiye olanlar zaten tanımlanmış olsa da, B grubunu oluşturan dört takım hala bir şeyler için savaşıyor. Yerel halk söz konusu olduğunda, kazanmaları gereken ve Brugge'ün kazanmaması gereken liderler olabilirler ; veya berabere kalır ve Belçika takımı kaybeder.

Atletico Madrid henüz grupta üçüncü sırayı alamadı. 5 puanla Bayer Leverkusen'den sadece 1 puana sahipler . Avrupa Ligi'ne kalifiye olmalarını sağlamak için kendilerine güveniyorlar . Zaferle birlikte, Almanlara ne olacağını beklemek zorunda kalmadan üçüncü sırayı zaten sağlıyorlar. Beraberlik veya mağlubiyetle diğer maçın sonucunu beklemek zorunda kalacaklar.

 Porto - Atletico Madrid maçı hangi kanalda? 

BASKET İZLE! Anadolu Efes - Barcelona Canlı izle BASKET İZLE! Anadolu Efes - Barcelona Canlı izle

20:45 Porto - Atletico Madrid UEFA Şampiyonlar LigiTV 8 Buçuk, CBC Sport, Exxen