1. Ana Sayfa
 2. Sözler
 3. Üç Ayların Gelişi ile İlgili En Güzel Mesajlar 2021 ; Resimli ve Hadisli 3 Aylar Mesaj ve Sözleri..!

Üç Ayların Gelişi ile İlgili En Güzel Mesajlar 2021 ; Resimli ve Hadisli 3 Aylar Mesaj ve Sözleri..!

Resimli ve Hadisli Üç Aylar Mesajları 2021

Milyonlarca İslam aleminin heyecan içerisinde beklediği 3 aylar 13 Şubat 2021 tarihi ile başladı. Bu manidar günlerin gelişine özel anlamlı Üç Aylar mesaj ve sözlerini sizler için bu yazımız da hazırladık. Recep, Şaban ve Ramazan aylarından oluşan 3 aylar için sevdiklerinize güzel sözler ve mesajlar gönderebilirsiniz. İşte en anlamlı üç aylar mesajları bu yazımız da sizlerle.

Ramazan ayının yaklaştığını bizlere müjdeleyen mübarek Üç Aylar’a girdik. Recep ayının ardından Şaban, sonrasında ise Ramazan ayı idrak edilecek. Üç Aylar’ın gelişi ile beraber yeni, hadisli ve resimli Üç Aylar mesajları ve sözleri de her zaman olduğu gibi yine merak konusu oldu. Bu manidar ve mübarek ayın anlamını sevdiklerine de hissettirmek isteyenler, resimli Üç Aylar mesajları ve sözleri için sorgulamalarını gerçekleştiriyor.

resimli ve hadisli 3 aylar mesajları


İŞTE RESİMLİ VE HADİSLİ 2021 ÜÇ AYLARA BAŞLANGIÇ MESAJLARI;

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu MANİDAR aylarda dualarda birleşmek dileğiyle, bütün Müslüman aleminin Üç ayları mübarek olsun…

Birçok vatandaş bu özel günde sevenlerine göndereceği ve sosyal medyada paylaşacağı en güzel ve anlamlı üç aylar sözleri araştırıyor. Bizde sizler için en güzel Üç aylar, Recep ayı mesajları, dualı 3 aylar kutlama mesajlarını hazırladık.

Rahmetin bol olduğu, duanın kabul olduğu eksiklerin tamamlandığı gafletin kalktığı ve kardeşliğin tesis edildiği bu mübarek üç ayların hakkımızda hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ederiz…

Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (sav) Recep ayının hikmetine dair şöyle buyuruyor: “Recep Allah”ın ayı, Şaban benim ayım, Ramazan ise ümetimin ayıdır.”

resimli ve hadisli 3 aylar mesajları

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice üç aylar.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Üç aylarınız mübarek olsun.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Üç aylarınız mübarek olsun.

3 aylar ile ilgili resimli mesajlar 2021

Göklerin nura gark olacağı, zeminin semavî sofralarla bezeneceği üç bereketli misafir Recep, Şaban ve Ramazan. “Ey Allâhım! Bize Recep ve Şâbânʼı mübârek kıl ve bizi Ramazanʼa ulaştır.”

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Üç aylarınız mübarek olsun…

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice üç aylara…

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun, ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun üç ayları mübarek olsun.

güzel üç aylar mesajları 2021

Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Üç aylarınız mübarek olsun…

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, günler vardır kutlamak ve af dilemek için. Üç aylarınız mübarek olsun…

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. admin_avatar
  2 ay önce

  Bu fikri giderler yüzünden her zaman beğenmedim.
  Ama daha azını denemiyor. Movable-type ‘i yaklaşık
  bir yıldır çeşitli web sitesinde kullanıyorum ve başka bir platforma
  geçiş konusunda endişeli .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir