Ülke gündemini sarsan Aleyna Çakır cinayetinin şüphelisi olarak görülen Ümitcan Uygun'un ismi ne yazık ki gündemden düşmek bilmiyor. Bu yazımız da Ümitcan Uygun kimdir, nereli ve kaç yaşında gibi sorularınızın detaylı yanıtlarını hazırladık.

Ümitcan Uygun Hakkında Merak Edilenler;

Ümitcan Uygun Aleyna Çakır'ın sevgilisi olarak gündeme geldi. Ankara'da yaşayan Ümitcan Uygun, aslen Yozgat Yerköylüdür. Uygun'un adı kız arkadaşı Aleyna Çakır'ın öldüğü olayda adı geçmiştir. Twitter'da Çakır'ı bayılana kadar dövdüğü videonun ortaya çıkmasıyla gündeme gelmişti. Ümitcan Uygun, paylaşımlarında elindeki paralarla, lüks arabalarla poz verirken görülüyor. Aleyna Çakır olayını takipçisi olan Müge Anlı'yı da tehdit etmişti.

Ümitcan Uygun Ne İş Yapıyor?

Ümitcan Uygun’un plakalık üretimi ve ayakkabı satışı yapan işletmelerin sahibi. Ümitcan Uygun’un Türkiye gündemine gelmesindeki en önemli etken, eski sevgilisinin kız arkadaşının ölmesinden sonra, Twitter'da Çakır'ı bayılana kadar dövdüğü videonun ortaya çıkması oldu. Ümitcan Uygun, sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarında lüks arabalarla ve elindeki paralarla poz verdiği görülüyor. Ümitcan Uygun son olarak da Esra Hankulu isimli genç kadının ölümünün ardından gündeme geldi. Alınan bilgilere göre, Esra Hankulu’nun arkadaşlarının verdikleri ifadelere göre Ümitcan Uygun genç kadının öldüğü gece olay yerindeydi. İfadelerin ardından emniyet güçleri Uygun’u göz altına aldı. Ümitcan Uygun

Ümitcan Uygun Hakkında Çıkan Son Haberler;

25 yaşındaki Esra Hankulu'nun ölümü sonrası gözaltındaki Ümitcan Uygun'dan ilk fotoğraf geldi / Kaynak (1) 3 kadın 3 şüpheli ölüm! Ümitcan Uygun'un çevresindeki kadınların acı sonu... Kaynak (2)