Üniversite Ek Tercih tarihleri açıklandı mı? YKS ek tercihleri ne zaman nereden yapılacak? Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz. Üniversite Tercihleri açıklandı mı? [caption id="attachme...

KPSS 2022 Bülent Ceyda Ali Matematik Yaş Sorusu Cevabı Neydi? KPSS 2022 Bülent Ceyda Ali Matematik Yaş Sorusu Cevabı Neydi?
Üniversite Ek Tercih tarihleri açıklandı mı? YKS ek tercihleri ne zaman nereden yapılacak? Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Üniversite Tercihleri açıklandı mı?

[caption id="attachment_47762" align="alignnone" width="692"]universite ek tercihleri ne zaman 2022 2023 okubak universite ek tercihleri ne zaman 2022 2023 okubak[/caption] YKS 2022 tercihleri açıklandı mı? YKS ek tercihler ne zaman? YKS boş kalan bölümler neler? YKS sınavına giren ve tercih yapan üniversite adayları tercih sonuçlarını merak etmekte. Sizler için bu konu hakkında merak edilen tüm detaylara haberimizde değineceğiz. İşte merak edilen tüm detaylar…

Üniversite Ek Tercihleri Açıklandı mı Ne zaman ?

ÖSYM YKS tercihlerinin açıklanmasının ardından herhangi bir üniversiteye yerleşemeyen adaylar ek tercihleri beklemekte. Adaylar tarafından ek tercihlerin ne zaman olacağı araştırılmakta. Ek tercihleri için tarihleri henüz açıklamadı. Geçtiğimiz yıl 31 Ağustos'ta açıklanan tercih sonuçlarının ardından ek tercihler 20-23 Eylül tarihleri arasında alınmıştı. 2022 YKS ek tercihlerinin de bu tarihler arasında olabileceği ön görülmekte.