Üniversite Telegram Grup Linkleri 2022 2023 Üniversite Telegram grup linkleri sınıf grupları tercihlerin açıklanmasının ardından araştırılmaya başlandı. Üniversite Telegram Grup Linkleri 2023

Üniversite Telegram Grup Linkleri 2022 2023 Üniversite Telegram grup linkleri sınıf grupları tercihlerin açıklanmasının ardından araştırılmaya başlandı.

Üniversite Telegram Grup Linkleri 2023

Teknolojinin gelişmesi ve haberleşme çağında ortaya çıkan yenilikler ile pek çok Üniversite Telegram grup linkleri 2022 oluşturarak öğrencilere duyurularını ve paylaşımlarını buradan yapmaya başladılar. Telegram grupları, öğrencileri daha hızlı bir şekilde duyurulara ulaşmasını sağlamaktalar. Üniversite öğrencilerinin son günlerde, okuduğu üniversitesinin Telegram grubunun olup olmadığını araştırmaya başladı. Öğrencilerin Üniversitelerinin Telegram grubunu olup olmadığını araştıran kişiler için Telegram kanalı olan üniversiteleri sizler için derledik.

Telegram

Telegram 'da bulunan grupları ve kanalları 2022; Üniversite, KPSS, film, YKS, Netflix, YKS ve borsayla ilgili bilgi paylaşan sohbet linkleri bulunur. Eğitimin yanı sıra birçok çeşitli gruplar vardır. Sosyal medyadaki iletişim kanallarından biri haline gelen telegram sık kullanılan WhatsApp iletişim ağına benzerdir. WhatsApp’taki gibi grup kurma mantığı ile paylaşım ve üretim yapılabilen Telegram üzerinden kendi ilgi alanınıza göre grup kurabilir veya sizin ilgilendiğiniz konulara göre kurulmuş olan gruplara kayıt olabilirsiniz. Üniversite Telegram Grup Linkleri 2021

 Telegram Grupları 

Her sınav çeşidine hazırlanan veya bilgi paylaşımı konusunda ihtiyaç duyulan noktada her türlü Telegram grubu mevcuttur. Bunları bir liste halinde şu şekilde sıralayabiliriz:
 • Telegram öğrenci dayanışma grubu,
 • Kpss Dokümanları,
 • Telegram ders çalışma grupları,
 • Telegram üniversite grupları,
 • Telegram Yks Pdf, not paylaşımları
 • Hukuk Notları
 • Telegram Tyt, Ayt Pdf paylaşımı
 • Kpss Telegram grupları
 • Açık öğretim Telegram grupları
Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi çeşitli konularda Telegram grubu oluşturabilir ya da var olan Telegram gruplarına katılım sağlayabilirsiniz.

Telegramın Uygulama İçindeki Fonksiyonları Nelerdir?

Telegram’ın uygulama içindeki fonksiyonları oldukça geniş ve kullanıcıların rahat bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Telegram'ın en önemli özelliği ise süreli mesaj gönderimiyle gizliliğinizi güvence altına almayı amaçlamasıdır. Telegram fonksiyonları, istediğiniz zaman mesajları düzenlemenize imkân tanır. okubak.com Telegram’da uygulama içi fonksiyonlar şu şekildedir:
 • Telegram’da resim boyutları önemli değildir.
 • Daha kalabalık grup Ssohbetleri açılabilmektedir.
 • Sohbet ederken YouTube açılabiliyor
 • Telegram’da gizli ve özel sohbetler edilebiliyor.
 • Fotoğraflara çıkartma ekleyebilirsiniz.
 • Telegram mesajları düzenliyor.
 • Telegram ile güvenli mesajlaşma şansınız vardır.

Üniversite Telegram Grup Linkleri 2023

Üniversite Telegram grup linkleri 2023, genellikle öğrencilerin birbirleriyle dayanışmasını ve yardımlaşma oluşturması gibi çeşitli amaçlar için oluşturulmuştur. Öğrenciler özellikle sınava hazırlandıkları zamanlarda aktif kullandığı bu gruplar öğrencilere için doküman paylaşımı, pdf ve soru cevap etkinlikleri sunmaktadır. Pandemi nedeniyle öğrencilerin uzaktan eğitim almasından dolayı bu grupların da önemi arttı. Çünkü grup içinde yapılan birçok etkinlik öğrencilerin bilgilerini ve motivasyonunu arttırıyor. Telegram da ister üniversite sınavına hazırlanın isterseniz de memurluk sınavları gibi sınavlara hazırlanın. Telegram öğrenci grupları herkese hitap etmektedir.

Üniversite Telegram Grup Linkleri Nelerdir?

Aşağıda birçok Üniversite Telegram grup linkleri 2023 linkleri bulunmaktadır. Bu telegram linkleri şunlardır: 1.) Atatürk Üniversitesi: ATAAÖF telegram grubunun 25 Bin üyesi var. PDF paylaşımı ve yardımlaşma için kullanılmaktadır. Telegram' ın en fazla hizmet verdiği kategori Aöf gruplarıdır. https://t.me/joinchat/qtB5GiP4uYs0MzM0 2.) Karadeniz Teknik Üniversitesi: Resmi bir grup değildir. Öğrencilerin birbirleriyle yardımlaşması ve sohbet etmesi için kurulmuş bir gruptur. @ktuofficial 3.) İstanbul Teknik Üniversitesi Telegram Grubu: @istanbulteknikuniversitesi1773 4.) ODTÜ Telegram Grubu: Bilgi paylaşımı, yardımlaşma ve ücretsiz reklamlar için kurulmuş bir gruptur. @odtu2020girisliler 5.) Gazi Üniversitesi Telegram Grubu: @GAZİUNİVERSİTE 6.) Marmara Üniversitesi Telegram Grubu: @marmarauniv 7.) Ege Üniversitesi Telegram Kanalı: @EGEUNİVERSİTE

Öğrenci Telegram Gruplarına Nasıl Katılabilirsiniz? 

Telegram gruplarına daha kolay katılabilmeniz için sade bir ara yüz kullanılmaktadır. Bu sayede pratik ve hızlı bir şekilde gruplara katılım sağlayabilirsiniz. Merakınızı cezbeden, katılmak istediğiniz grubu görüntüleyebilme oldukça basittir. Burada grup kurucularının grupla ilgili gerekli bilgilendirmeleri yaptıklarını göreceksiniz. İstediğiniz gruba katılmaya karar verdiğinizde Katıl seçeneğine tıklayabilirsiniz. Böylece daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Vaktinizi öğrenirken aynı zamanda keyif alarak geçirmek istiyorsanız, öğrenci Telegram grupları kategorisine girerek dilediğiniz gruba katılım sağlayabilirsiniz.

Öğrenci Telegram Grubu Size Neler Katar?

Öğrenciler için sınava hazırlık süreçleri çoğu zaman stresli ve zorlayıcı bir süreçtir. Bu süreçte dayanışma ve yardımlaşma öğrencilerin motivasyonunda çok önemlidir. Öğrenci Telegram grupları sizin en büyük destekçilerinizden biri olacaktır. Sebebi ise Telegram hem sınav stresinize yardımcı olurken hem de sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli teknik özelliklerinde yardımıyla öğrenmenin keyifli halini deneyimlersiniz.
 • Üniversitedeki dersler, üniversiteye hazırlık, mülakat, memurluğa hazırlık grupları gibi birçok grubun yardımıyla bilgini genişletebilirsin. Böylece sınavlara daha hazırlıklı hale gelirsin.
 • En önemlisi öğrencilerin kaynak arama ve bulma rahatlığıdır. Sınavla ilgili çeşitli kaynakları ücretsiz olarak doküman ve pdf olarak kolayca ulaşabilme olanağıdır.
 • Soru cevap etkinlikleriyle bilginizi arttırabilirsiniz.