FPS dünyasında dengeleri yerle bir eden Valorant büyük çıkış sağlayan oyunların başında geliyor diyebiliriz. Riot Games'in sunduğu FPS oyunu Valorant oyuncuların yoğun ilgisini görmüştür. Farklı tür oyun oynayanları dahi bünyesine çekmeyi başarmıştır. Dünya'nın farklı yerlerindeki kullanıcıların tek bir sunucudan oyuna bağlandığı sistemde birçok karakter vardır. Oyun içinde karakterinizi seçerek takım oluşturup karşı takım ile mücadele edebilirsiniz. Ülkemizde de ilgiyle takip edilen Volerant'ın grafikleri ve oyun içi özellikleri oldukça beğeniliyor. Oyunda en popüler olan şeyde oyuncuların isimleri yani ''nickleri '' ancak oyunda isim değiştirmeye yarayan bir bölüm yok bundan dolayı kullanıcılar Valorant isim değiştirme nasıl yapılır ? Valorant nick nasıl değiştirilir ? gibi soruların cevaplarını arıyor. Detaylar sizler için yazımızda...

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Volarant oyunuca başlarken seçtiğiniz isimden memnun değil misiniz ? Daha havalı bir nick ile oyuna devam etmek mi istiyorsunuz ? O halde isim değiştirmeniz için yapmanız gereken adımları sizlerle paylaşalım. Bu sayede nick değiştirme işlemini çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz ; *Yapımcı şirket olan Riot Games üzerinden bu işlemi yapmanız gerekiyor. Bunun için önce Riot hesabınıza giriş yapmalısınız. *Giriş yaptıktan sonra ekranınıza çıkan menüden ikinci sırada yer alan RIOT ID yazısına tıklayın. *Karşınıza çıkacak olan bölümde size ait olan RIOT ID görünecek. Burada kullanmakta olduğunuz ismin yanında bulunan kalem simgesine tıklayın YENİ RIOT ID yazan bölüme yeni kullanıcı adınızı veya nicki yazın. *Yeni isminizi yazdıktan sonra yanda yer alan Rasgele butonuna tıklayın ve ardından  Gönder butonuna tıklayıp işlemi bitirin. *Bu işlemleri tamamlamanızın ardından VALORANT kullanıcı isminizi değiştirmiş olacaksınız. Yeni İsminiz İçin Nick Önerileri ! De bello artifex : Savaş SanatçısıJettVolans : Uçan jetZombies Rotten : Çürümüş ZombilerVenenumVipera : Viper'ın ZehriLethal Animals : Ölümcül HayvanlarBellatorSolus : Yalnız SavaşçıPossidentis : Mekanın SahibiBeetle Queen : Böcek KraliçeIrresistible Man : Dayanılmaz AdamNightmare King: Gece KralıIgnisPhoenix : Phoenix'in Ateşi Yukarıda sizin için havalı, yaratıcı ve komik isimleri sıraladık ve yanlarına açıklamalarını ekledik. Bu isimlerle oyun içindeki farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İlgili İçerik; Valorant Sistem Gereksinimleri Neler? (Maksimum ve Minimum)

Valorant İsim Değiştirme İle İlgili Dikkat Etmeniz Gerekenler ;

İsim seçerken Riot games nickleri kullanamazsınız ve isim içinde Riot isimleri olmamalıdır bunun yanında küfür, hakaret edici kelimeler kullanılamaz. Kullanacağınız yeni ismin aralarında boşluk bulundurmanızda bir sakınca yoktur. Ayrıca isim değiştirdikten sonra 1 ay isim değiştiremezsiniz.