1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Güncel 2021

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Güncel 2021

Vodafone bu sene 4,5G kapsama alanına çok güveniyor hatta bunun için internetin çekmediği alanları bildirmeleri durumunda bedava internet veriyor bu tarz kampanyalar hem yeni aboneler kazanmak, hem de var olan abonelerini korumak adına oldukça etkili oluyor. Günümüzde internet kullanımı her zamankinden fazladır böyle bir dönemde de ücretsiz internet kullanım avatajları herkese cezbedici geliyor. Vodafone kullanıcıları nasıl bedava internete sahip olabilceklerinin araştırmasını yapıyor. Yazımızda sizleri için Vodafone ücretsiz internet kampanyalarını araştırdık…

Vodafone Seviyorum İnternet Kampanyası ile Hemen 3 GB İnternet Kazanabilirsin !

Vodafone internet sitesinde seviyorum interneti adıyla bir test uyguluyor. Bu testi cevaplayan tüm aboneler, koşulsuz şartsız  3GB bedava internet kullanımı hakkı veriyor. Genel internet kullanımlarını konu alan ve  alışkanlıkları ölçerek abonelerine daha iyi hizmet verebilmek için seviyorum interneti testini düzenleyen Vodafone, bunun karşılığında abonelerine bedava internet hediye ediyor. Tek yapmanız gereken teste katılarak soruları yanıtlamak. Aboneler testi bitirdiğinizde telefonlarına gelen konu çıkan ekrana  girdiğinde direkt olarak bedava hediye internet hattınıza tanımlanmış olur.

Vodafone İnternet Avcıları Oyununu Oynayarak Hemen Bedava İnternet Kazan !

Vodafone düzenlediği internet avcıları isimli mobil oyun ile kullanıcılarına 4 GB’a kadar bedava internet kullanımı hediye ediyor. Sizde bedava internet kazanmak istiyorsanız bunun için tek yapmanız gereken Vodafone internet avcıları oyununu telefonunuza  indirerek oynamalısınız böylece hem eğlenecek hemde kazançlı çıkacaksınız.

Vodafone Freezone Genç Kullanıcılarına Bedava İnternet Kazandırıyor !

Vodafone internet kullanımı en çok olan genç kullanıcıları içinde bir kampanya düzenledi. 26 yaş altı faturasız hat kullanıcıları  için uygulanan freezone üyeleri, aylık sadece 30 TL bakiye yüklemeleri karşılığında her ay 2 GB bedava internetin kullanımı yapabiliyorlar.

vodafone bedava internet kampanyalari guncel 2021

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Kolayca Bedava İnternet Kazanabilirsiniz !

Vodafone geliştirdiği Vodafone Yanımda uygulaması ile bir anlamda kullanıcılarına banka uygulamaları gibi kişisel asistan geliştirmiş oluyor, böylelikle telefonunuzda tek bir tuş ile  fatura, kampanyalar, paket detayları konuşma detayı ve güncel borç gibi bir çok bilgiyi tek bir tuşla öğrenebilirsiniz. Birkaç dakika içinde telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile hem operatörle alakalı işlemleriniz kısa sürecek hemde bedava internet kazanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bunun için yapmanız gerekenler;

Vodafone yanımda uygulamasını kullanan aboneler uygulama üzerinden Süpermarket yanımda ile 100 TL tutarında market alışverişini yapması yeterlidir. Bu şekilde hem 20 TL değerinde indirim hem de 10 GB bedava internet kazanmış olacaksınız. Bununla beraber ayrıca yaptığınız tüm alışverişlerde ekstra 2 GB internet kazanabilirsiniz.

VodafoneTopla Gel Kampanyası ile  Bedava İnternet Kazanın !

Bu kampanya kapsamında bedava internet kazanmak için yeni abone olacak bir arkadaşınızın olması gerekiyor.  Arkadaşınız ile beraber Vodafone abonesi olmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. Bir yada birkaç kişi ile grup halinde Vodafone başvuru yaptığınız taktirde, 1 yıl geçerli olmak üzere sınırsız whatsapp, spotify, 5GB bedava sosyal medya ve her ay 2 GB bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone’da E-Fatura Dönemi ile Bedava İnternet Kazanabilirsiniz !

Vodafone aboneleri çağımızda uygun olarak hem doğayı korumak hemde kağıt israfını önlemek amacıyla kampanya başlattı. Bu kampanya ile bedava internet kazanabilirsiniz. Faturalarını eski tip kağıta basılı fatura yerine elektronik şekilde e-fatura olarak almayı tercih eden aboneler için Vodafone 1 GB hediye bedava internet verir. Böylelikle hem kullanıcılar bedava internet kazanırken, Vodafone da kağıt, basım ve posta gibi masraflardan kurtulurken, anı zamanda doğanın korunmasına da katkı sağlanmış olursunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap