GündemTeknoloji

WhatsApp 2021 Gizlilik Sözleşmesi İptal Edilir mi?

Son günlerde bir çok kişi tarafından sosyal mecralarda tartışılan "WhatsApp gizlilik sözleşmesi" olayı nedir, WhatsApp gizlilik sözleşmesi iptali nasıl yapılır gibi sorularınızın yanıtlarını bu yazımız da sizler için hazırladık.

Son günlerde bir çok kişi tarafından sosyal mecralarda tartışılan “WhatsApp gizlilik sözleşmesi” olayı nedir, WhatsApp gizlilik sözleşmesi iptali nasıl yapılır gibi sorularınızın yanıtlarını bu yazımız da sizler için hazırladık.

Milyonları ilgilendiren bu konu hakkında aslında biraz açıklama yapmak doğru olacaktır. Konu hakkında daha detaylı bilgi almanız için webtekno youtube kanalının hazırladığı videoyu sizlere sunmak istedik. İşte WhatsApp gizlilik sözleşmesi hakkında merak edilenler sizlerle…

Milyonlarca kullanıcı tarafından büyük bir tepki alan WhatsApp gizlilik sözleşmesi, birçok kullanıcı bilgilerini Facebook şirketine paylaşmak zorunda kalacağı bir durum. Bilgilerini paylaşmayan kullanıcılar ise WhatsApp kullanamayacak.

WhatsApp gizlilik sözleşmesi iptal edilir mi?

WhatsApp’ın gizlilik sözleşmesi dayatmasından ve zorunlu hale getirmesinden rahatsız olan kullanıcılar WhatsApp gizlilik sözleşmesi iptal edilir mi sorusunun yanıtını bulmaya çalışıyor. WhatsApp gizlilik sözleşmesi iptal edilir mi sorusunun yanıtı ne yazık ki hayır çünkü kullanıcılar en başta bu sözleşmeyi kabul etmemeleri durumunda WhatsApp kullanamıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu