1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. WhatsApp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım ?

WhatsApp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım ?

Birine WhatsApp üzerinden mesajı gönderiyorsanız, fakat herhangi bir yanıt alamıyorsanız, engellenip engellenmediğinizi merak ediyor olabilirsiniz. WhatsApp bu bize doğrudan söylemiyor, ancak bunu anlamanın birkaç yolu var.

İletişim Bilgilerini İnceleyebilirsiniz;

Yapmanız gereken ilk şey, iPhone veya Android için WhatsApp uygulamasında bir görüşme açmak ve ardından üst kısımdaki iletişim bilgilerine bakmak. Profil resimlerini ve son görüldüklerini göremiyorsanız, sizi engellemiş olabilirler.

whatsapp’ta engellendiğini anlamak

Bir avatarın ve son görülen mesajın olmaması, sizi engellediklerinin garantisi değildir. Karşıda ki kişi son görülen etkinliğini devre dışı bırakmış olabilir .

Mesajlaşmayı veya Aramayı Deneyin;

Sizi engelleyen kişiye bir şekilde mesaj gönderdiğinizde, teslimat fişi yalnızca bir onay işareti gösterecektir. Mesajlarınız aslında kişinin WhatsApp’ına ulaşmayacaktır.

Sizi engellemeden önce onlara mesaj gönderdiyseniz, bunun yerine iki mavi onay işareti görürsünüz.

whatsapp’ta engellendiğini anlamak

Onları aramayı da deneyebilirsiniz. Aramanız geçmezse, engellenmiş olabileceğiniz anlamına gelir. WhatsApp aslında aramayı sizin için yapacak ve çaldığını duyacaksınız, ancak diğer taraftan kimse açmayacak.

whatsapp’ta engellendiğini anlamak

SON ÇARE, Bir Gruba Eklemeyi Deneyin;

Bu adım size en kesin işareti verecektir. WhatsApp’ta yeni bir grup oluşturmaya çalışın ve kişiyi gruba dahil edin. WhatsApp, uygulamanın kişiyi gruba ekleyemediğini söylüyorsa, bu kişinin sizi engellediği anlamına gelir.

Yorum Yap

Yorum Yap