1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Wilkinson Pomad Ne İşe Yarar, Wilkinson Pomad Nasıl Kullanılır ?

Wilkinson Pomad Ne İşe Yarar, Wilkinson Pomad Nasıl Kullanılır ?

Uyuzdan kurtulmak için kesin çözüm olarak görülen ve Uzman doktorların uyuz hastalığının tedavisi için tavsiye ettiği Wilkinson Pomad, kaşıntı durumlarında kullanılabilecek en iyi ilaçlardan bir tanesidir. Wilkinson Pomad neye yarar ve ne için kullanılır? Wilkinson Pomad uygulama yöntemini ele aldık.

Sadece eczanelerde satılan Wilkinson pomad lokal antiseptik, antipuritik ve antiparaziter etkisinden dolayı sedef hastalığı (psöriasis), egzema ve akne(sivilce) tedavisinde kullanılır. Ayrıca Permetrin (parazit öldürücü etki gösteren ilaç-uyuz ilacı) ile tedaviden olumlu sonuç alınamayan hastalara, tedavide wilkinson pomad tedavisi (kükürt+vazelin) tavsiye edilebilir. Uzman doktor kontrolünde kullanılması gereken bu ilaç, çatlamış, yanık veya yaralı deriye sürülmemelidir.

WİLKİNSON POMAD NASIL KULLANILIR?

Bütün vücudunuzu keseleyerek yıkadıktan sonra iyice kurulayınız. Sıcak suyla yıkandıysanız teninizin soğumasını sağlayınız. Wilkinson ‘u 3 gün ardı ardına her gün bir defa olmak üzere boynunuzdan ayak tabanınıza kadar ince bir tabaka halinde ve ilacın iyice emilmesi için yavaş hareketlerle masaj yaparak sürünüz. Süre bitiminde vücudunuzu tamamen yıkayınız ve temiz, ütülü iç çamaşırları giyiniz.

WİLKİNSON POMAD GÜNCEL FİYATI NEDİR?

Wilkinson %12.5 deri pomadı, 100 gramlık alüminyum tüpte 16.10 liraya satılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap