Son zamanların en çok takip edilen ve vakit geçirilen sosyal medya platformu TikTok, her gün bizlere yeni birini tanıtmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de yakışıklılığı ile dikkate çeken Yağız Bektik. Bizlerde son zamanların dikkat çeken sosyal medya fenomeni Yağız Bektik hakkında takipçilerinin merak ettiği konuları daha da detaylı bir şekilde sizlere sunduk. İşte yakışıklı fenomen hakkında sıkça sorulan Yağız Bektik Kimdir? Yağız Bektik Kaç Yaşında? Yağız Bektik'ın Sevgilisi Kim? gibi soruların cevabı burada.

Yağız Bektik Kimdir?

Biz onu TikTok'ta çektiği videolar ile tanıdık. Burada adından sıkça söz ettiren Yağız Bektik, artık bir fenomen haline geldi. TikTok'ta milyona ulaşan takipçisi ile milyonlarca aldığı izlenimler ona yeni kapılar açtı ve ilk şarkısını geçtiğimiz aylarda çıkaran Yağız Bektik, yeni bir şarkı daha çıkarmaya hazırlanıyor. Yaktın Beni adlı single çalışmasını YouTube'da yayınlayan Yağız Bektik 1997 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamlayan Yağız Bektik, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Asıl mesleği Makina Mühendisliği olan Yağız Bektik, şuanda sosyal medya işlerine ağırlık verdiğini söylüyor.TikTok'ta ilk önce eğlencesine videolar çeken Yağız Bektik, yabancılar tarafından izlenmeye başlayınca mutlu olduğunu daha sonra ise videolarının bir çok kişi tarafından izlendiğini söylüyor. Sosyal medyada vakit geçirmeyi oldukça seven Yağız Bektik, gerçek mesleği olan Makina Mühendisliğini ikinci plana atmış durumda.Çocukluğundan beri müziğe de ilgisi olan Yağız Bektik'in müzik alanında herhangi bir eğitimi olmadığı gibi çok iyi söylediğine dair bir iddiası da yok. [caption id="attachment_12997" align="alignnone" width="669"]yagiz bektik yagiz bektik[/caption]
  • Üniversite yıllarında çektiği videolar ile biranda fenomen olan Yağız Bektik, o dönemde modellik ve dizilerden teklif aldığını ancak önceliğinin eğitimini tamamlamak olduğu için bunları reddettiğini söylüyor. Ancak oyunculuk ve modelliğe açık kapı bırakan yakışıklı fenomen ilerde oyucu olmaya sıcak bakıyor.
 
  • Yakışıklı oyuncunun boyu ve kilosu hakkında şuanda elimizde kesin bir bilgi olmadığından paylaşmamaya karar verdik ancak öğrendiğimiz takdirde sizler ile mutlaka paylaşacağız.
[caption id="attachment_12996" align="alignnone" width="669"]yagiz bektik kimdir yagiz bektik kimdir[/caption]
  • Kendisi bir TikTok fenomeni olduğu için sosyal medya hesaplarını aktif kullanan yakışıklı fenomen Yağız Bektik'in özellikle TikTok'ta hatırı sayılır bir takipçi kitlesi var. TikTok'ta 1.4 milyon takipçisi olan yakışıklı fenomenin Instagram'da ise 290.000 takipçisi bulunuyor. Yazın çıkardığı şarkıyı kendi YouTube sayfasında paylaşan Yağız Bektik'in burada ise takipçi sayısı her geçen gün artıyor.
TikTok Hesabı: @yagizbektikInstagram Hesabı: @yagizbektik