Star TV'de ekrana gelen iddialı yeni sezon dizisi Yalı Çapkını'nın ikinci bölümü ekrana geldi. Yalın Çapkını 3. Bölüm Full Kesintisiz İzle!

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin final bölümünün ardından Yalı Çapkını dizisinin üçüncü bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Seyircinin dizinin yeni bölüm sahneleriyle ilgili devam eden araştırması devam ediyor.

Hicran 14.Bölüm Full İzle 24 Kasım 2022 Perşembe Hicran 14.Bölüm Full İzle 24 Kasım 2022 Perşembe

Birinci Bölümde Ne Olmuştu?

Başta dedesi Halis Ağa olmak üzere, sorumsuzluğu ailesini en çok bunaltan Ferit, kendisine uygun bir Gaziantepli ile evlendirilmek istenir. Ferit evlenmek istemez ama dedesinin sözünden çıkamıyordur. Halis Ağa'nın en yaşlı gelini, mükemmel gelini bulma sorumluluğuna sahiptir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya hak kazanan Suna'nın istek töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı etkileyecektir.

s-2af09fefcb82a7f4be82e56de390516d64426cbe

Yalı Çapkını 2. Bölüm Özeti

Gaziantepli Korhan Ailesi'nin reisi Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor), el bebek gül bebek büyümüş torunu Ferit (Mert Ramazan Demir) ile evlenmeye karar verdiğinde, StarTV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını'nda olaylar gelişir. OGM Pictures tarafından yapılan, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrollerini paylaştığı Yalıçapkını dizisinin yazarı Gülseren Budaçoğlu’dur. Korhan ailesi Seyran'ı Suna'ya tercih eder. Kazım bu teklifi kabul eder etmez planlama başlar. Seyran bu tercihine karşı çıkar ama babası Kazım ve Hattuç halasını ikna edemez. Seyran, Ferit ile evlenmemek için Yusuf'tan onu kaçırmasını ister. Ferit ise hayatında hiçbir şeyin değişmeyeceğine inanmakta ve bu evlilikten endişe etmemektedir. Hem Ferit hem de Seyran zor günler başlamak üzeredir.

Yalı Çapkını 3. Bölüm

STAR TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını’nın yeni bölüm fragmanını yayınladı. Yeni hayatlarına ilk adımı atan Seyran ve Ferit için, Yalı Çapkını üçüncü bölüm fragmanında görüldüğü gibi hayat başka bir seyirde akmaya başladı. Bu istenmeyen evliliğin içinde olan Seyran, büyük bir yıkımın ortasındadır. Korhan Ailesi kaos içindeyken, öfkeli Seyran'ı kontrol etmeye çalışan Ferit'e ne olacaktır? Düğünün ardından İstanbul'a taşınan Seyran, Korhanların hiyerarşisine ve yeni ailesine uyum sağlamaya çalışmaktadır. Öte yandan Ferit, Halis Ağa'nın yeni bir stratejisinin konusudur.