Kanal 7'de üçüncü sezonu ekrana gelecek olan Emanet dizisinin yakışıklı oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan kimdir? Emanet Yaman Kırımlı karakteri neden sosyal medyada gündem oldu? Yaman Kırımlı kimdir? Emanet 3. sezon tanıtım fragmanı çıktı mı? İşte detaylar...

EMANET YAMAN KIRIMLI KİMDİR? SOSYAL MEDYADA NEDEN GÜNDEM OLDU?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet, bu sene 3. Sezonu ile izleyicilerle buluşacak. Emanet dizisinde başrolde yer alan yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, şu sıralar hayranlarının yakın markajında. Yakında başlayacak olan dizinin yeni sezon tanıtımları art arda yayınlandıktan sonra, #YamanKırımlı, #Emanet ve #HalilİbrahimCeyhan hashtag’leri Twitter’da sık sık gündem oluyor.

Peki, Emanet dizisinin Yaman’ı – Yaman Kırımlı – kimdir?

Ceyhan'ın canlandırdığı Yaman Kırımlı karakteri, acımasız bir iş adamıdır. Hiçbir kadını hatta insanı yanına bile yaklaştırmaz. Seher ise tüm masumiyeti ve sabrı ile onunla mücadeleye girişmiştir. Kırımlı konağındaki sırların ortaya çıkmasıyla, Seher ve Yaman arasındaki aşk da başlamıştır.

Emanet'in ilk iki sezonu boyunca Yaman ile Seher'in aşkını izlemiştik. Bu sezondan itibaren Seher’in vedasıyla diziye dahil olan Nana karakteri ile Yaman arasındaki ilişki gözler önüne serilecek. Çok başarılı bir yapım olan Emanet’in fragmanları yayınlanır yayınlanmaz, çok sevilen Yaman Kırımlı karakteri de sosyal medyanın zirvesine oturdu.

EMANET DİZİSİ YENİ SEZONUYLA YAKINDA BAŞLIYOR

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizisi Emanet 3. sezonu ile bomba gibi dönüyor! Başrol oyuncularından Sıla Türkoğlu diziye evda etti, böylece Halil İbrahim Ceyhan için yeni bir partner bulundu. Emanet'in Seher'i hikayeden çıkınca, bu sezon onun yerini Nana adında yeni bir karakter dolduracak.

Emanet 3. Sezon tanıtım fragmanlarını haberimize bırakıyoruz. Şimdiden iyi seyirler…

HALİL İBRAHİM CEYHAN KİMDİR?

13 Aralık 1986, Sivas doğumlu olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda fotomodel, besteci, şarkı sözü yazarı ve şarkıcıdır. 2019 yılında Kendini Bana Bırak adlı bir single çalışması olmuştur. Aynı yıl Hemen Döneriz adlı sinema filminde rol almıştır. 2020 yılından beri Kanal 7'de yayınlanan Emanet dizisinde Yaman Kırımlı karakterini canlandırmaktadır. 2007 Best Model of Turkey yarışmasında boy gösteren oyuncu Halil İbrahim Ceyhan sevgilisi ve eşi hakkında net bir bilgiye ulaşılmamaktadır.