Dizi severler Eylül ayının gelmesiyle beraber sevdikleri dizilerin başlangıç zamanlarını merak ediyor. Kanal D 'de yayınlanan Yargı dizisinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlacağı kesinleşti.

Yargı dizisinin ikinci sezon tanıtım filmi de kısa süre önce yayınlandı. 

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz 'in paylaştığı dizide 2. sezon da fırtına gibi başlayacak.

Yargı Dizisi 2. Sezon ne zaman başlayacak?

Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin hikayesinde; Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Dizinin ikinci sezonu 18 Eylül 2022 'de yayınlanacak. Bu yılda dizinin yayıncısı Kanal D olacak. 

Yargı Dizisi Bilgileri

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay

İdari Yapımcı: Suzan Güverte

Yönetmen: Ali Bilgin

2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları

Senaryo: Sema Ergenekon

Müzik: Toygar Işıklı

Yargı Dizisi Oyuncuları: Ceylin: Pınar Deniz, Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu, Metin: Hüseyin Avni Danyal, Eren: Uğur Arslan, İnci: Ece Yüksel, Engin: Onur Durmaz, Yekta: Uğur Polat, Pars: Mehmet Yılmaz Ak, Çınar: Arda Anarat, Defne: Beren Nur Karadiş, Gül: Zeyno Eracar, Parla: Zeynep Atılgan, Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk, Zafer: Ali Seçkiner Alıcı, Makbule: Özlem Çakar, Osman: Onur Özaydın, Neva: Başak Gümülcinelioğlu

yargı dizisi oyuncuları

Yargının ilk sezonu 34 bölüm sürmüştür. Dizi ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan aksiyon, dram, psikolojik gerilim, polisiye ve hukuk türündeki Türk televizyon dizisidir. Oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşan Yargı'nın ikinci sezonunun çekilmesi kaçınılmaz olmuştu. Haziran'da sezona ara veren dizi yaklaşık 3 ay gibi bir aradan sonra yine sevenleriyle buluşacak. Dizi ekibi 20 Ağustos 2022 'de tekrar set çalışmalarına başlamıştı.

Yargı dizisi 2. sezonu merakla sevenlerince bekleniyor. Dizinin yeni fragmanları ve bölümlerini sitemizde düzenli olarak bulabilirsiniz. Yargı dizisi 2. sezon ne zaman başlıyor?, Yargı dizisi yeni fragmanı izle, Yargı dizisi hangi kanalda