Yargı Burak karakteri ile bu akşam tanışacağız. Kanal D’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi, 18 eylül Pazar akşamı yani bugün yeni sezonu ile ekranda olacak. Peki, diziye son katılan isimlerden biri olarak öne çıkan ve Burak karakterine hayat verecek olan Samet Kaan Kuyucu kimdir? İşte, Yargı ön izleme sahnesi ve merak edilen soruların yanıtları…

YARGI 2. SEZON BU AKŞAM BAŞLIYOR

Sema Ergenekon'un kaleminden çıkan Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Yargı 2. sezon ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de başlıyor. Herkes Ceylin ve Ilgaz'a neler olduğunu merakla beklerken, ekibe katılan yeni oyuncuları da tanımak istiyor. Yargı’nın sezon finalinde yaşananlar izleyicide şok etkisi yaratmıştı. Ceylin’in Eren tarafından tutuklanması ve Ilgaz’ı öldürmekle suçlanması herkeste soğuk duş etkisi yaratırken, yeni sezon büyük bir heyecanla bekleniyordu. Yargı dizisi 35. Bölümü ile bu akşam sizlerle olacak.

YARGI BURAK – SAMET KAAN KUYUCU KİMDİR?

Diziden ayrılan isimlerin boşluğu ise yepyeni karakterlerle dolduruldu. Samet Kaan Kuyucu’nun ekibe dahil olduğu öğrenildikten sonra, Yargı Burak kimdir sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Başarılı oyuncu Kuyucu, bu sezon Yargı’da çok önemli bir karaktere hayat verecek. Gelin, Yargı dizisinin yeni oyuncusunu yakından tanıyalım…

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosu çok beğeniliyor. Diziye katılan isimlerden biri de Samet Kaan Kuyucu oldu. Zaman atlaması yaşanacağı bilinen Yargı dizisinde bu sezon yeni yüzleri göreceğiz.

Samet Kaan Kuyucu, 1995 yılında Gaziantep'te dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazandıktan sonra oyunculuk yapmaya karar vererek, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü'nü kazanmıştır. Famelog Academy’de oyunculuk eğitimi de alan Kuyucu, ilk kez Çarpışma dizisinde rol almıştır.

Alef ve Aşk 101 dizileri ile ün kazanan genç oyuncu; Aşk Tesadüfleri Sever, Öğrenci Evi, Çember, Baba, Ah Nerede'de de rol almıştır.

Peki, Yargı Burak nasıl bir karakter?

Emniyet ve adliye muhabiri, mesleğinde sınır tanımaz, hayattan zevk almayı bilir ve yardımseverdir.

YARGI ÖN İZLEME SAHNESİ – 35. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yargı’nın merakla beklenen yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Ilgaz ve Ceylin arasında geçen bu diyalog izleyicileri daha da bir meraklandırdı. İşte, Yargı 35. Bölüm ön izleme sahnesi!