Ay Yapım'ın Kanal D'de ekrana gelen 'Yargı' dizisi geçtiğimiz sezondan bu döneme izleyicileri televizyonlarına kilitledi.

Yargının merak uyandıran bölümü bütün gece sosyal medyada insanları konuşturdu, ancak yayının ardından gelen tanıtım izleyicilerin kafasında birçok soru işareti yarattı. Her bölümüyle büyük ilgi toplayan Yargı’nın 37. bölümü, kendine has tarzı, başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle bir kez daha konuşuldu. Sosyal medyada tüm gece boyunca #yargı ve #cesaret etiketlerinin kullanılması ile birlikte dizi izleyicilerden tonlarca olumlu geri bildirim aldı.

13543765-728xauto

Yeni Bölüm Çok Dikkat Çekti

37. bölümde Ceylin'in küstah tavırları, Ceylin'in bozuk asansöre tam zamanında binmesini engellemek için müdahale eden Ilgaz ile ilişkilerinde sürtüşmelere neden oluyor. Katilin tüm operasyonu suçtan kurtulan tek kişi olan Mehmetcan'ı kaçırmak için planladığını öğrenen ekibin stresi artıyor ve aynı zamanda Pars'ın sabrı taşmaya başlıyor. Öte yandan Ilgaz ve Eren, Neva'nın yanmış arabasına ulaşır. Yekta'nın yanında nefes alan Pars, Neva'yı en son kendisinin gördüğünü öğrenir. Adli tıp uzmanının dizinin sonunda söyledikleri, operasyonla ilgili hikayede yeni bir sayfa açıyor.

Yargı’nın gerilimin zirve yaptığı 37. bölümü, dün gece AB'de 6.64, 18.67 izlenme payı, 20+ABC'de 6.38, 17.16 izlenme payı ve TOTAL'de 4.93 ve 14.42 reytinglere ulaştı. Dizinin sonunda ortaya çıkan tanıtımla yeni bölüm için beklentiler arttı. Pars'ın bir şeyler sakladığına inanan ve kardeşini öldüren kişiyi ortaya çıkarmak için her şeyi göze alacağına inanan Derya, herkesi Pars hakkında önceden uyarır. Pars'ın cinayet mahallinde tesadüfen bulduğu fotoğrafı soru işaretlerine yol açsa da Ceylin'in kaçırılmasına giden anlar daha da şaşırtıcı bir gelişmeye işaret ediyor.

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı dizinin diğer oyuncuları arasında Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat ve Şükran Ovalı gibi usta ve genç isimler yer alıyor.

Hicran 15.Bölüm Full İzle 25 Kasım 2022 Cuma Son Bölüm Hicran 15.Bölüm Full İzle 25 Kasım 2022 Cuma Son Bölüm

Yargı Final Yapacak

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kıyamet dizisiyle ilgili inanılmaz bir iddia ortaya atıldı. Yayınlandığı ilk günden itibaren merakla izlenen dizinin reytingleri hep olumlu oldu. Dizinin final yapacağı açıklandı. İddialar, şu anki sezonun final yapmadan önce son sezonu olacağını belirtiyor.