Yargı yeni sezon ilk bölümü 18 Eylül Pazar akşamı Kanal D'de başlıyor! Yargı oyuncuları arasına 6 yeni isim katıldı! İşte, o isimler ve Yargı 35. bölüm fragmanı...

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, bu Pazar akşamı yeni sezon ilk bölümüyle ekrana gelecek. Yargı oyuncuları arasına 6 yeni isim daha katıldı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz hayranlarının heyecanla beklediği yeni bölüm fragmanı nefes keserken, diziye yeni katılan oyuncular büyük bir merak konusu oldu. İşte o isimler ve yeni bölüm fragmanı!

YARGI 35. BÖLÜM FRAGMANI

Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, sezon finalinde kafalarda büyük soru işaretleri bırakarak yaz tatiline girmişti. Ve beklenen gün geldi çattı... 18 Eylül Pazar akşamı sevilen dizinin yeni bölümü Kanal D ekranında olacak. Öte yandan, sosyal medyada Ilgaz ve Ceylin karakterleri sıkça gündeme getiriliyor. #IlCey etiketi sürekli gündeme gelirken, Yargı 2. sezon tanıtımı nefesleri kesmişti.

Yargı yeni sezon tanıtımında Ceylin'in büyük itirafı herkesi şoke etti. Eren'in Ceylin'e Ilgaz'ı neden öldürdüğünü sorması üzerine, Ceylin'in "Ben başkasını öldürdüm" sözleri tanıtıma damga vurdu. Geçtiğimiz gün ise Yargı 35. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Yeni bölümde herkesi merak içinde bırakan olaylarda, Ilgaz'ın bulduğu dört cesedin kimlere ait olduğu merakla bekleniyor.

İşte, Yargı 35 bölüm fragmanı!

YARGI DİZİSİNE 6 YENİ OYUNCU KATILDI

Bu arada, sürükleyici ve gizemli polisiye hikayesi ile çok beğenilen ve reytingleri alt üst eden Yargı’nın yeni sezonunda Başak Gümülcinelioğlu ile Hakan Dinçkol’un kadrodan ayrıldığı biliniyor. Neva ve Cüneyt artık dizide olmayacak.

Yeni sezonda Yargı oyuncuları arasına 6 yeni isim katıldı. Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı, Ali Bilgin'in yönettiği dizinin 2. sezonuna katılan oyuncuları şunlar oldu:

Kenan Bal, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz.

Şimdilik yeni oyuncuların hangi karakterlerle diziye dahil olduğu bilinmiyor. Bu sorunun yanıtını 18 Eylül Pazar akşamı yeni bölümde alacağız.

Yargı oyuncuları şu ana dek hikayedeki yerleri ve başarılı performansları ile çok sevildi. Bu isimler arasında; Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Uğur Aslan, Zeyno Eracar, Cezmi Baskın, Arda Anarat ve Şükran Ovalı yer alıyor.