Yargı Neva neden öldü? Abisi Savcı Pars kardeşinin ölümüyle yıkıldı. İşte, Mehmet Yılmaz Ak ‘ın muhteşem performansı!

Yargı yeni sezona dün akşam bomba gibi bir bölümle başladı. Heyecanlı bekleyişin ardından 3 aylık yaz tatili sona erdi ve 18 Eylül 2022 Pazar akşamı Yargı 2. sezon ilk bölümüyle ekrana geldi. Yargı 35. bölümde neler yaşandı? Başak Gümülcinelioğlu'nun hayat verdiği Neva Hakime karakteri diziden çıktı. Neva'nın feci bir cinayete kurban gittiğini öğrendiğimiz o sahnelerde, gözler abisi Savcı Pars'taydı. İşte, Pars'ın Neva'nın ölümüyle yıkıldığı o anlar ve Mehmet Yılmaz Ak 'ın muhteşem oyunculuğu!

YARGI NEVA CİNAYETE KURBAN GİTTİ, PARS SAVCI BU HABERLE YIKILDI!

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrolü paylaştığı Yargı dizisi yeni sezona merhaba dedi. Mehmet Yılmaz Ak, Uğur Aslan, Uğur Polat, Hüseyin Avni Danyal gibi usta oyuncuların rol aldığı Yargı 35. bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Daha ilk bölümüyle reyting birincisi olan dizide dün akşam, bir kuyudan çıkarılan cesetler tüm adliyeyi ve emniyeti harekete geçirdi.

Cesetlerden biri teşhis edildi ve... Morgda yaşanan o duygu yüklü sahnelerde Pars Savcı'nın kardeşi Neva Hakim'in ölenlerden biri olduğu öğrenildi. Neva'nın kimliğini ilk teşhis eden isim Ilgaz oldu. Durumu Pars'a açıklayan Ilgaz ve Eren ikilisi çaresizliği en iyi şekilde yansıttı.

MEHMET YILMAZ AK’IN OYUNCULUĞU SOSYAL MEDYADA ÖVGÜLER TOPLADI

Dizinin dün akşam ekrana gelen 35. Bölümünde İstanbul’un göbeğinde bir kuyudan çıkarılan cesetler, akıllarda büyük bir soru işareti bıraktı. Cesetlerden birinin Neva’ya ait olduğunu öğrenen Pars (Mehmet Yılmaz Ak) ise gözyaşlarına hakim olamadı…

Pars’ın tam da Başsavcılık makamına geldiği günde hayattaki tek yakınını kaybetmesi, ünlü oyuncu Ak’ın muhteşem oyunculuk performansıyla izleyiciye tam olarak geçti. Başarılı oyuncu kadrosuyla çok beğenilen dizinin son bölümüne açık ara farkla Mehmet Yılmaz Ak yani Pars damga vurdu.

İşte, Pars’ın Neva’nın ölümüyle yıkıldığı o sahneler ve sosyal medya kullanıcılarından gelen bazı yorumlar…

Koskoca heybetli asla yıkılmayan Pars'ın küçük çocuğa dönüşmesi... Çok acı.

Mehmet Yılmaz Ak, çok başarılı bir sahne çıkarmış. Emeklerinize sağlık.

Benim kardeşim olamaz. Benim kardeşimin saçları bu renk değil. Çaresizlik...