FOX TV'de yayınlanan 'Yasak Elma' dizisinde şok bir gelişme yaşandı. Anlaşıldığı üzere diziden ayrılan ünlü oyuncu geri dönecek.

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisi hayranlarına müjdeli bir haber geldi. Bu haber tüm hayranların yüzlerini güldürecek! Diziden ayrılan ünlü oyuncu geri dönüyor. Alınan bilgilere göre sevilen oyuncu FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma’ya geri dönüyor. Sevda Erginci, uluslararası satışları güçlü olan televizyon dizisinin ilk sezonlarında yer aldıktan sonra projeye yeniden katılıyor. Konuya göre Erginci, Alihan'ı oynayan Onur Tuna ile evlendi ve Yıldız'ın ablası Zeynep dizisinde oynadıktan sonra yurt dışına taşındı. Arka planda söylenenlere göre Zeynep, boşanmış ve farklı bir kişiyle evli olarak 'Yasak Elma'ya dönecek. Zeynep dizide düzenli olmayacak; bunun yerine misafir olacağı ortaya çıktı.

Yasak Elma Tam Gaz Devam Ediyor

3 Ekim Pazartesi günü saat 20:00'de Fox TV'nin Yasak Elma dizisinin 149. yeni bölümü yayınlanacak. Seyirciler bu bölümde ne olacağını görmek için beklerken hikayenin heyecan verici gelişiminden memnunlar. Altıncı sezonunda ortalamanın üzerinde reytingler alarak oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Yasak Elma dizisinin 149. bölümü, Murat Aygen'in canlandırdığı Doğan karakterine odaklanacak. Yasak Elma dizisinde rol alan oyuncular arasında Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Dönmez ve Murat Aygen yer alıyor. Dizinin altıncı sezonu Eylül ayında geri dönüşü yapmıştı.ekran-goruntusu-2022-10-03-111425-snng

Hikaye boyunca daha fazla entrika, çatışma ve arkadan bıçaklama olacak. Altıncı sezonda, karakterlerin ilişkileri zaman zaman barış içinde, diğer zamanlarda ise savaş halinde olacak. Ender, Doğan'ın sağ kolu Murat'ın ölümünün zanlısı Hilal'in yardımıyla Yıldız ve Handan'ı tedirgin ediyor. Doğan, Hilal onunla uğraşmaya devam ederken, Yıldız'a karşı hala hisleri olduğunu çabucak anlar.

Hicran 21.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi Son Bölüm Hicran 21.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Pazartesi Son Bölüm

Yasak Elma dizisinin sevilen karakteri Yıldız, ona altı sezondur hayat veren Eda Ece sayesinde adeta fenomen oldu. Eda Ece'nin oyunculuğuyla başarılı bir şekilde hayata geçirdiği Yasak Elma dizisi, çılgın kurgusu ve mizahi olaylarıyla en sevilen ekran yapımlarından biri olmaya devam ederken, Yıldız her sahnesinde farklı bir olay ile dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.