Magazin

Yatıya Misafirim Var Ödülü Ne, Yatıya Misafirim Var Nasıl Başvuru Yapılır ?

Kanal D ekranlarının son zamanlarında ki en sevilen kadın programları arasında yer alan Yatıya Misafirim Var yarışması büyük ödülü nedir, Yatıya Misafirim Var başvuru nasıl yapılır gibi sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladık...

Kanal D ekranlarının son zamanlarında ki en sevilen kadın programları arasında yer alan Yatıya Misafirim Var yarışması büyük ödülü nedir, Yatıya Misafirim Var başvuru nasıl yapılır gibi sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladık…

Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan Yatıya Misafirim Var adlı yarışma programında haftanın 5 günü 5 farklı yarışmacı, rakip ve rakibelerini kendi evinde ağırlıyor ve onları hem dekorasyon hem de kültürel açıdan etkilemeye çalışıyor.

Yatıya Misafirim Var Ödülü Nedir

Yatıya Misafirim Var Yarışması Ödülü Nedir ?

Yatıya Misafirim Var adlı yarışma programında, hafta içi en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor. Ancak büyük ödülün ne olduğu tam olarak bilinmiyor. Yarışmanın sosyal medya hesaplarında ise, ödülün tatil olduğuna yönelik paylaşımlarda bulunuluyor. Fakat sosyal medyada ödülün, 10 bin TL para ödülü olduğu gibi iddialar da yer alıyor.

Yatıya Misafirim Var Yarışması Nasıl Başvuru Yapılır ?

Yatıya Misafirim Var yarışma programına başvuru yapmak için, Kanal D’nin internet sitesine girmeniz ve diğer kategorisinde yer alan başvurular sekmesine basmanız yeterli olacaktır.

Yatıya Misafirim Var Yarışmacıları Kimler ?

Yatıya Misafirim Var yarışmasında her hafta 5 ayrı yarışmacı yer alıyor. Yarışmada bu hafta yarışan isimler; Havva Hanım, Melek Hanım, Tülay Hanım, Esma Hanım ve Zümray Hanım. Havva Hanım, ilk gün yarışmacısı olarak rakiplerinden; 9 puan aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu