TOKİ Sosyal Konut projesinin ardından yerli otomobil TOGG ile ilgili de yeni bir gelişme yaşandı. İşte detaylar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde TOKİ sosyal konut projesi kapsamında ucuz konut satışı müjdesini vermişti. Milyonlarca vatandaş TOKİ başvurusunda bulunmuştu. Yaz aylarında ise Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG ile ilgili yine ilk detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan vermişti. Peki, ucuz konut, arsa ve işyeri projesinden sonra şimdi de TOGG için mi ödeme kolaylığı geliyor? İşte, sıfır araç sahibi olmak isteyen milyonları heyecanlandıran son dakika gelişmesi…

TOGG DA MI TOKİ GİBİ ÖDEME KOLAYLIĞI SUNACAK?

Yıl sonu üretimine başlanacak olan TOGG'un üretim tesislerinin inşaatı tamamlandı. 2023 yılının ilk yarısında yollarda olacak Türkiye'nin ilk yerli otomobili TOGG hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

TOGG teknolojisinin temsili otomobil ile sergilendiği ‘Konsept Akıllı Cihazı’ bugün İstanbul Galataport'ta halkla buluştu. İlk kez gerçek anlamda görücüye çıkan yerli otomobili yakından görme fırsatı bulan vatandaşlar, TOGG için de TOKİ gibi ödeme kolaylığı sağlanmasını istedi.

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. ABD'nin Las Vegas kentindeki CES Fuarı'nda ilk kez sergilenen TOGG otomobili, şimdi de İstanbul halkıyla buluştu. 2023'ün Mart ayında satışına başlanacak olan TOGG da tıpkı TOKİ sosyal konut projesindeki ev, iş yeri ve arsalar gibi uygun fiyatlar ve taksitlerle sahiplerini bulabilir. TOGG'un sedan modeli bugün Galataport'ta sergilendi. Binlerce kişinin akın ettiği o anlar kameralara böyle yansıdı.

Nadir Bacaksız adlı vatandaşlar, Alman otomobillerin gerisinde kalmadığını ifade ettiği TOGG için bir ödeme kolaylığı beklediğini söyledi. Otomobili muhteşem bulduğunu söyleyen vatandaş, "Devletimiz vatandaşlar için TOKİ’de kolaylık sağlandığı gibi TOGG için de kolaylık sağlayacaktır." şeklinde bir yorumda bulundu.

Peki, sizin İstanbul Galataport'a yolunuz düştü ve TOGG tasarımını yakından inceleyebildiniz mi? Araçta hangi özellikler dikkatinizi çekti? Satın almayı düşünüyor musunuz? Sizce TOKİ gibi TOGG'da da bir kampanya başlatılır mı? Yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız, çok mutlu oluruz.