YÖK Anket Nereden Yapılır? YÖK Uzaktan Eğitim Anketi Yap – Katıl Sayfası

YÖK Anket Nereden Yapılır? YÖK Uzaktan Eğitim Anketi Yap – Katıl Sayfası

Milyonlarca öğrencinin heyecan içerisinde beklediği haberler arasında yer alan yüz yüz eğitim haberleri konusunda Yüksek Öğretim Kurumu’ndan son dakika gelişmesi açıkladı. YÖK’ün anketi tüm üniversite öğrencilerini ve akademisyenleri meraklandırdı. Bir çok öğrenci “YÖK anket nerede” aramasına başladı. Yükseköğretim Kurulu YÖK tarafından yapılacak olan ankete nereden ulaşılır merak konusu oldu. Peki YÖK online eğitim anketi yap – katıl sayfası erişime açıldı mı?

YÖK Anketi Nereden Yapılır

2020 senesi Mart ayından bu güne dek devam eden koronavirüs salgını üniversite eğitimini de etkiledi. Koronavirüs salgınından nedeni ile uzaktan eğitim gören üniversite öğrencilerine YÖK’ten anket sunulucağı bugün bildirildi. YÖK Başkanı Yekta Saraç, “Bu anket çalışması ile salgın sürecinde verilen uzaktan öğretim çeşitli boyutlarıyla analiz edilebilecek” dedi. Peki YÖK anket nerede, YÖK uzaktan eğitim anket sonuçları ne zaman açıklanır?

YÖK ANKETİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ..!

YÖK ANKET NEREDE?

YÖK anketi henüz yayımlanmadı. Anket erişime açıldığında haberimizin içeriğine yönlendirme linki ekleyeceğiz.

YÖK UZAKTAN EĞİTİM ANKET SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Anketin kısa süre içinde, 11 Şubat Perşembe günü saat 17.00’ye kadar cevaplandırılması önem taşımaktadır. Bu anketin sonuçları da bahar yarıyılı ile ilgili planlamalarına ışık tutacaktır. Ayrıca bu sonuçları başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere ilgili diğer bakanlıklar ve kurumlar ile de paylaşılacağı açıklandı.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER