YouTuber Meryem Can’ın İfşa Videosu mu Yayınlandı, YouTuber Meryem Can Kimdir ?

YouTuber Meryem Can’ın İfşa Videosu mu Yayınlandı, YouTuber Meryem Can Kimdir ?

Youtube üzerinden hazırladığını içerikleri yayınlayan ve geniş bir kitleye ismini duyuran ünlü Youtuber Meryem Can, son videosu ile sosyal medyanın gündemine düştü.

Youtube için içerik üreten Meryem Can’ın son videosunda talihsiz bir olaya yaşandı.

“Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek” isimli bir video yayınlayan Meryem Can’ın telefonunun galerisindeki çıplak görüntü ekranlara yansıdı.

Bu görüntünün fark edilmesinin ardından Meryem Can kimdir, Meryem Can videoları gibi başlıklar araştırılmaya başladı. Milyonlarca takipçiye ulaşan Meryem Can aslında kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor detaylar haberimizde…

Youtuber Meryem Can Kimdir

YOUTUBER MERYEM CAN KİMDİR?

Meryem Can, 3.6 milyonun üstünde abonesi bulunan ünlü Youtuber’dır. Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nden mezundur. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bitirmiştir. 2 kardeşi vardır.  1996 senesinde İstanbul Kartal’da dünyaya gelmiştir.

Meryem Can, 172 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Bazı kaynaklarda aslen Balıkesir Bandırma’lı olduğu yazmaktadır. Farklı bir kaynağa göre Bandırma’da doğduğu belirtilmektedir. Fakat kendisininin bununla ilgili bir açıklaması yoktur.

MERYEM CAN YOUTUBE KANALI;

Youtube üzerinde yayınlar hazırlayan Meryem Can’ın anlık olarak 3,68 milyon takipçisi olan bir youtube kanalı bulunmaktadır. Yootube kanalı için tıklayınız.

YOUTUBER MERYEM CAN’IN GALERİSİ;

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER