1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. ZDrave Krem Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır ?

ZDrave Krem Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır ?

Uzman doktorların cilt bakımı için tavsiye ettiği ZDrave Krem, bir çok kişi tarafından “Mavi Macır” kremi olarak biliniyor.

Genellikle Bulgaristan ülkesinin popüler bakım ürünlerinden biri olan ZDrave Krem hem besleyici hem de yoğun bir nemlendirici özelliğine sahiptir. İçerisinde yer alan doğal özler sayesinde hemen hemen bütün kadınların gönül rahatlığıyla kullanabileceği bu krem, cildinizi gençleştirerek dış etkenlerden hızlıca koruyacaktır. Yapılan araştırmalara göre; Sivilcelerin içerisinde yer alan iltihapların kurumasını sağlayan ZDrave krem, bu özelliğini içerisindeki yoğun çinko barındırmasından almaktadır.

Zdrave Krem Ne İşe Yarar?

Hızlı iyileştirici etkisini ve cilde olan faydasını çabucak göreceğini krem, özellikle yağlı cilde sahip olanlar için birebir olan üründür. Etken maddesi çinko alan bu krem, sivilceli iltihapların geniş alanlara yayılmasını önlüyor. Hiçbir şekilde paraben içermeyen kremi, uçuk tedavisinde, güneş yanıklarında, balık pul hastalıklarında, çatlak ve sivilce oluşumunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

asiviral krem ne ise yarar nasil kullanilir
Önerilen Yazı
Asiviral Krem Ne İşe Yarar, Asiviral Krem Nasıl Kullanılır ?

– Yağlı ciltlerde ciltteki sebum artışını kontrol eden ZDrave Krem, böylelikle ciltte sivilce ve akne oluşumunu önlüyor. Ciltteki mevcut sivilcelerin iyileşme süresini en aza indiriyor.

– Cildinizdeki tahrişleri, pul pul dökülmeleri ve cilt kuruluğunu ortadan kaldıran bu krem, cildin pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.

– Ayakta oluşan çatlaklar olmak üzere deride çatlakların üzerine de sürülebilen krem; çatlakları ortadan kaldırarak cildi sıkılaştırıyor. Bacaklara, kalça ve basen bölgesine sürülebilen bu krem çatlak ve selülitleri toparlıyor.

– Kadınların ağda sonrası ciltte beliren tahrişi, kızarıklığı ve kaşıntıyı kısa sürede geçiren bu krem genital bölge kaşıntı ve kızarıklıklarını da alıyor.

– Böcek sokmalarının ardından oluşan ağrıyı ve acıyı almanın yanı sıra kaşıntı ve kızarıklığı da alıyor.

zdrave krem


ZDrave Krem Nasıl Kullanılır ?

Günlük hayatta başınıza gelen ufak kazalarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kremi makyaj bazı olarak da kullanmak mümkün. Bu kremi kullanmak için, önce cildinizi bol suyla yıkayın. Ardından gece yatmadan önce yüzünüze uygulayın.

Kremin 2021 Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

İnternet üzerinden alabileceğiniz bu kremin fiyatı 15 TL ile 30 TL arasında değişmektedir. Fiyat Kaynak:(1)

Yorum Yap

Yorum Yap