1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Zerrin Özer’e Tecavüz Ettiği İddia Edilen Ümit Güner Kimdir ?

Zerrin Özer’e Tecavüz Ettiği İddia Edilen Ümit Güner Kimdir ?

Bundan seneler öncesinde katıldığı bir program da yakın bir aile dostunun kendisine tecavüz ettiğini iddia eden Zerrin Özer, son olarak yeni bir programda açıklamalarda bulundu. Zerrin Özer, kendisine tecavüz eden kişinin Ümit Güner olduğunu iddia etti. Bu yazımız da merak edenler için Ümit Güner kimdir? Ümit Güner neden öldü sorularının yanıtlarını hazırladık.

Seneler öncesinde kendisine küçük yaşta tecavüz edildiğini ifade eden Zerrin Özer, kendisine tecavüz eden kişinin ismini açıkladı. Zerrin Özer yaptığı açıklamada Ümit Güner ile ilgili olarak, “Geçenlerde gördüm vefat etti. Tabi ki ölen insanın arkasından konuşulmaz. Hakkımı helal etmiyorum.” dedi. Peki Ümit Güner kimdir? Ümit Güner neden öldü?

Güner Ümit kimdir, Ümit Güner mi, Güner Ümit mi?

Zerrin Özer’in yaptığı açıklama sonrasında Kafalar kavuşurken Ümit Güner mi, Güner Ümit mi sorusunun yanıtı da araştırılmaya başlandı. Asıl adı Ümit Güner olan yapımcı kamuoyunda Güner Ümit olarak tanınıyor. 1945 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Güner Ümit 1990’lı yıllarda TRT, Star TV, Kanal 6, Kanal D ve ATV ekranlarında turnike isimli yarışmayı sundu. Ayrıca dublaj sanatçısı olduğu da bilinen Ümit Güner, yerli yabancı birçok sinema filminde seslendirme yaptı. Ümit Güner uzun süre boyunca turnike isimli programı sunarken TRT 1’de Çarkıfelek yarışmasını da sundu.

Zerrin Özer’in Güner Ümit iddiaları nelerdir?

Ünlü sanatçı Zerrin Özer yıllar önce katıldığı Yasemin’in Penceresi isimli programda henüz çocuk yaşlarda iken tecavüze uğradığını söylemişti. Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olan Zerrin Özer, Ümit Güner öldükten sonra kendisine tecavüz eden kişinin yapımcı Güner Ümit olduğunu açıkladı.

Yorum Yap

Yorum Yap